Księżna Kate podczas spotkania z poddanymi pod zakmkiem w Windsorze opowiedziała o tym, jak jej młodszy syn zareagował na wiadomość o śmierci królowej Elżbiety II. Według relacji jednej z kobiet księżna Kate przyznała, że mały książę Louis w poruszających słowach skomentował śmierć ukochanej prababci.

Reklama

Księżna Kate powiedziała dzieciom o śmierci Elżbiety II

Brytyjska rodzina królewska od kilku dni przechodzi naprawdę trudny czas. Niestety, w miniony czwartek (8 września) Pałac Buckingham poinformował, że królowa Elżbieta II nie żyje. Od kilku dni poddani gromadzą się m.in. pod zamkiem w Windsorze i to właśnie tam pojawili się wczoraj książę William z księżną Kate oraz książę Harry z Meghan Markle. Bracia w towarzystwie żon oddali hołd Elżbiecie II i spotkali się z poddanymi, żeby podziękować im za wsparcie.

Podczas spaceru przed zamkiem w Windsorze księżna Kate w rozmowie z najmłodszymi zdradziła, jak jej syn Louis zareagował na wiadomość o śmierci prababci. Portal "Daily Mail" opublikował nagranie na którym słychać, jak księżna rozmawia z najmłodszymi. Świadkiem rozmowy była Banita Ranow, która w mediach zdradziła, co usłyszała od żony księcia Williama.

Louis stwierdził, że przynajmniej babcia jest teraz z pradziadkiem- "Daily Mail" cytuje kobietę.

Zobacz także: William, Kate, Harry i Meghan na zamku w Windsorze. Złożyli hołd Elżbiecie II ZDJĘCIA

Pool PA/Associated Press/East News

Kobieta w rozmowie z "Daily Mail" dodała przy okazji, że była zaskoczona widokiem księcia Williama i księcia Harry'ego z żonami pod zamkiem w Windsorze. Media od dawna informują o konflikcie między księciem Harrym, Meghan Markle a członkami rodziny królewskiej, ale teraz - po śmierci królowej- zapomnieli o nieporozumieniach i razem oddali hołd Elżbiecie II.

Zobacz także

Zobacz także: Jest data pogrzebu królowej Elżbiety II. Pałac Buckingham przekazał oficjalną informację

Pool PA/Associated Press/East News

Przypominamy, że również wczoraj książę William opublikował oficjalne oświadczenie w którym wspominał i żegnał królową Elżbietę.

(...) Była przy moim boku w moich najszczęśliwszych momentach. Była też przy mnie w najtrudniejszych dniach mojego życia. Wiedziałem, że ten dzień nadejdzie, ale minie trochę czasu, zanim poczuję, że Babuni naprawdę zabrakło- pisał książę William.

Reklama

Zobacz także: Książę William został następcą tronu po śmierci Elżbiety II. Otrzymał nowy tytuł

Pool PA/Associated Press/East News
Reklama
Reklama
Reklama