Popek i taniec? Czy to naprawdę może się udać? Chyba każdy fan "Tańca z gwiazdami" zadaje sobie to pytanie. Raper, zawodnik KSW i... tancerz?! Serio! Popek już teraz ostro trenuje przed pierwszym odcinkiem "Tańca z gwiazdami". Popek jako "muzyk" musi mieć przynajmniej minimalnie pojęcie o muzyce i musi choć trochę ją czuć. Na Instagramie "Tańca z gwiazdami" zostało opublikowane krótkie wideo z próby rapera z Janją Lesar. (Zobacz też: Nikt nie chciał tańczyć z Popkiem? Raper odpowiada i grozi Janji Lesar? "Jeśli nie nauczysz mnie tańczyć...")

Reklama

Sprawdź: Peja komentuje udział Popka w "Tańcu z Gwiazdami". Też myśli o udziale w tanecznym show?!

Jak Popek radzi sobie w roli tancerza? Oto próbka jego umiejętności:

Zobacz także

W tym krótkim fragmencie widać jak Popek wykonuje skomplikowaną figurę z Janją Lesar. Ten układ wydaje się naprawdę niebezpieczny, a raper... radzi sobie całkiem nieźle! Ciekawe tylko, że jego fizyczna siła idzie w parze z jego tanecznymi umiejętnościami. Myślicie, że ma szansę zajść daleko w "Tańcu z gwiazdami"? Nam w tym momencie trudno to ocenić - ale jedno jest pewno - z Popkiem w programie na pewno nie będzie nudno!

Zobacz także: Znamy wszystkie pary ósmej edycji "Tańca z Gwiazdami", a także nowego uczestnika! To aktor hitowego serialu TVP

Taniec z gwiazdami - kto zatańczy?

Przypomnijmy, w tanecznym show znów zobaczymy, jak na parkiecie radzą sobie gwiazdy polskiego show-biznesu. Tym razem na liście uczestników "TzG" znaleźli się m.in. raper Popek, Beata Tadla, Jarosław Kret, Krzysztof Gojdź oraz Renata Kaczoruk.

Zobacz: Bez nich "Taniec z Gwiazdami" nie będzie już taki sam! Kto odszedł z programu? ZDJĘCIA

Popek w "TzG" - to nie żart!

Instagram

Reklama

Komu będziecie kibicować? Czy Popek ma szansę wygrać?

Reklama
Reklama
Reklama