Arkadiusz Nader wcielał się w "Ranczu" w rolę posterunkowego Staszka, która przyniosła aktorowi ogromną popularność. Okazuje się, że słynny Staszek z "Rancza" obecnie zmaga się z problemami zdrowotnymi i kilka dni temu trafił do szpitala, gdzie musiał poddać się operacji. Co się stało? Arkadiusz Nader zdradził, jaki jest jego stan zdrowia.

Reklama

Policjant Staszek z "Rancza" ma poważne problemy ze zdrowiem!

Arkadiusz Nader zasłynął rolą Stanisława Koteckiego w serialu "Ranczo". Choć grał jeszcze w "Barwach szczęścia" i "Leśniczówce", ale to postać męża Wioletki z "Rancza", w którą wcielała się Magdalena Waligórska urzekła fanów aktora i zapewniła mu rozpoznawalność. Między parą aktorów z "Rancza" niemal 8 lat temu doszło do poważnych oskarżeń, a teraz znów jest głośno o Arkadiuszu Nadarze za sprawą problemów zdrowotnych aktora.

Jak informuje "Fakt.pl" Arkadiusz Nader w ostatnim czasie spędził trzy dni w ostrołęckim szpitalu, gdzie miał przeprowadzony zabieg na sercu.

Niestety, zawsze chciałem żyć po swojemu i teraz za to muszę płacić. Choć przyznam, że za takie szaleństwa, na jakie sobie przez lata całe pozwalałem, to i tak niewygórowana cena. - powiedział w rozmowie dla "Faktu" Arkadiusz Nader.

Mikulski/Akpa

Zobacz także: QUIZ dla fanów serialu "Ranczo"! Kto to powiedział... Ksiądz biskup Piotr, czy wójt senator Paweł?

Arkadiusz Nader według doniesień dziennika poddał się kardiologicznemu zabiegowi ablacji, który ma na celu leczenie zaburzeń rytmu serca:

Zobacz także

To wszystko uświadomiło mi, że lata lecą i choć czuję się czasami jak 30-latek, mam tych lat dwa razy więcej. Czasu jednak nie oszukasz. Teraz jestem na szczęście w swoim domu pod Warszawą i muszę o siebie dbać - dodał Arkadiusz Nader.

Arkadiusz Nader rolą policjanta Staszka w "Ranczu" zdobył ogromną popularność i sympatię widzów. Brakuje Wam nowych odcinków serialu "Ranczo"?

VIPHOTO/East News

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama