Pola Wiśniewska jest bardzo szczęśliwa z związku z Michałem Wiśniewskim. Niedługo ich wspólny synek Falco skończy roczek. Internauci jednak ciągle dopytują kobiety, jak czuje się w roli piątej żony. Pola postanowiła odpowiedzieć z przekąsem:

Reklama

Jedni mają cztery żony a inni 15 nieformalnych związków.

Odpowiedziała także, na kilka innych pytań związanych z relacją z popularnym muzykiem. Fani dopytali także o KOLEJNY ślub a Pola nie zaprzeczyła!

Pola Wiśniewska o byciu piątą żoną Michała Wiśniewskiego

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski pierwszym zdjęciem ze ślubu pochwalili się z okazji ostatnich walentynek. Muzyk opowiadał o tym wydarzeniu podczas wywiadu z Izabelą Janachowską:

Ślub był przed porodem. My dokładnie w niecały rok po poznaniu się wzięliśmy ślub. To nie jest tak, że to było nieprzemyślane. Mieszkaliśmy ze sobą prawie rok, wzięliśmy ślub w połowie marca. Byliśmy ze sobą od kwietnia, a mieszkaliśmy od lipca - wyznał muzyk

Internauci sugerowali, że piąty ślub świadczy jedynie o tym, że muzyk nie jest stały w uczuciach. Jednak sam Michał Wiśniewski w wywiadzie przyznał, że ma nadzieję, że Pola zostanie jego ostatnią żoną. Oboje nie ukrywają swojego szczęście, a niedawno w wywiadzie dla Party, gwiazdor wyznał:

Chciałbym ponarzekać, ale… nie mam na co. Mam 50 lat, kochającą rodzinę, wielu oddanych ludzi wokół i znów zaczynam od zera. [...] W końcu muszę wziąć się do roboty i zbudować dla nas obiecany dom

Instagram

Zobacz także: Córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego miała kłopoty w szkole! "Mocno obrywała za nazwisko"

Zobacz także

Internauci jednak ciągle nie odpuszczają Wiśniewskim. Pola postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań. Nie mogło wówczas zabraknąć takich o to, jak czuje się jako piąta żona. Pola Wiśniewska wyznała, że nie ma to dla niej zupełnego znaczenia:

Kogo interesuje to, że piąta? Chyba tylko czytelników portali plotkarskich. A tak na poważnie uważam, że w pewnym wieku, każdy ma jakąś historię za sobą. Jedni mają cztery żony a inni 15 nieformalnych związków. Ja to rozumiem, dlatego jestem spokojna.

Zobacz także: Michał Wiśniewski szczerze o zarzutach i budowie nowego domu. "Znów zaczynam od zera"

Niektórzy zapytali również o to, jak udaje jej się być niezależną będąc mamą aż piątki dzieci i przy tym będąc żoną Michała Wiśniewskiego. Pola odpowiedziała wprost:

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. To stereotyp, że kobieta niezależna musi być kobietą samotną, bez partnera. Można przecież dbać o swoje pasje, zdanie, wartości, znajomości, nie odsuwając przy tym najbliższej osoby

Zgadzacie się z jej punktem widzenia?

Instagram @wisniewska_pola

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski wezmą kolejny ślub?

Okazuje się, że fani bardzo czujnie śledzą życie Michała i Poli Wiśniewskich, a na jej Instagramie dostrzegli, że była u projektantki Patrycji Kujawy, gdzie pokazała zdjęcia z przymiarek białej sukni...

- U Patrycji Kujawy szyjesz właśnie swoją suknię ślubną?
- Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam

Reklama

Myślicie, że szykuje się kolejny ślub pary?

Instagram @wisniewska_pola
Reklama
Reklama
Reklama