Kochałyście Stevena?
WIDEO…
Polka nagrała klip z gwiazdą Beverly Hills 90210

Kochałyście Stevena?
WIDEO…

Pola Pospieszalska znana jest bardziej za granicą niż w naszym kraju. Na jej muzycznej twórczości poznali się między innymi Brytyjczycy, Szwedzi i Grecy. Wokalistka może się pochwalić również kilkoma sukcesami, do których można zaliczyć występ podczas pokazów mody na London Fashion Week czy nagrodę za najlepszy teledysk 2011 roku w plebiscycie organizowanym przez OGAE (zobacz).
Już niedługo światło dzienne ujrzy nowy projekt artystki. Tym razem Pola postanowiła nakręcić teledysk do piosenki "Let's go home", który będzie wspierał organizację K-9Angels, zajmującą się bezdomnymi zwierzętami. W klipie oprócz Pospieszalskiej będziemy mogli zobaczyć gwiazdę serialu "Beverly Hills 90210" Iana Zieringa. Aktor wystąpił wraz ze swoim psem Oscarem, którego adoptował ze schroniska.
Gratulujemy zaangażowania w szczytny projekt, a Poli zdobycia takiego poparcia dla swojej idei.
Zobacz: Joanna Krupa w najnowszej kampanii PETA







Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.