Ojciec Dawida Żukowskiego
Policja Warszawa

Pogrzeb ojca Dawida Żukowskiego. Uroczystość pogrzebowa bez mszy świętej w kościele...

Ojciec Dawida Żukowskiego
Policja Warszawa

Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego trwają od tygodnia. To wtedy jego ojciec, Paweł Ż. popełnił samobójstwo, a ślad po chłopcu zaginął i do tej pory jego los jest nieznany. Okazuje się, że znana jest już data pogrzebu mężczyzny. Jednak uroczystości będą miały inny przebieg niż zazwyczaj. Dlaczego? Poznajcie szczegóły pogrzebu ojca zaginionego Dawidka!

Kiedy odbędzie się pogrzeb Pawła Ż.?

Uroczystości pogrzebowe Pawła Ż. odbędą się 19 lipca w Grodzisku Mazowieckim. Rodzina chce, aby była to uroczystość prywatna, dlatego odbędzie się w kaplicy przy domu pogrzebowym, a nie w kościele. Jak podaje se.pl rodzina nie zgodziła się na rozwieszanie klepsydr, aby nie informować nikogo o pogrzebie. Ciało mężczyzny ma zostać spalone, a urna spocznie na cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim. 

Sprawa zaginięcia Dawida Żukowskiego zelektryzowała całą Polskę. Mimo że minął już tydzień nadal nie wiadomo, co się stało z chłopcem. Prokuratura podkreśla, że ojciec dział w sposób zaplanowany. Niestety nie są jeszcze do końca znane ekspertyzy biegłych dotyczące samochodu, którym był przewożony chłopiec i ubrań jego ojca. Nieoficjalnie Fakt.pl informował, że w aucie odnaleziono ślady krwi chłopca.

Kiedy zaginął Dawid Żukowski?

Zaginięcie Dawida Żukowskiego wiążę się z największą akcją poszukiwawczą. Ojciec chłopca zabrał go 10 lipca z domu dziadków w Grodzisku Mazowieckim po godzinie 17. Około godziny 19 Paweł Ż. kontaktował się z matką chłopca i wysłał jej SMS-a, że już więcej nie zobaczy syna. Niedługo potem mężczyzna popełnił samobójstwo na torach kolejowych w Grodzisku Mazowieckim.

Zobacz takżeSąsiedzi rodziców Dawida ujawniają prawdę o ich relacji! "Kłócili się po nocach, zawsze krzyczeli po rosyjsku"

 

Policja wciąż szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego

Policja wciąż szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego
East News

 

Więcej na temat policja pogrzeb
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08