Dawid Żukowski
East News

"Wyczułem coś bardzo złego"! Dramatyczna wizja jasnowidza! Co działo się z Dawidem Żukowskim?

Dawid Żukowski
East News

Już ponad tydzień trwają poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego, który po raz ostatni był widziany w środę 10 lipca. Czy wkrótce nastąpi przełom w sprawie zaginionego chłopca? Według doniesień "Super Expressu" policja bada każdy wątek dotyczący 5-letniego Dawidka, ostatnio również funkcjonariusze skontaktowali się nawet ze słynnym jasnowidzem, Krzysztofem Jackowskim. Ten już kilka razy pomagał funkcjonariuszom w poszukiwaniach zaginionych osób - czy tym razem jego wizja również pomoże policji?

Jasnowidz mając do dyspozycji jedynie zdjęcie Dawida Żukowskiego dokonał przerażającej wizji... 

Jasnowidz o Dawidzie Żukowskim

Krzysztof Jackowski już kilka dni temu w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że ma złe przeczucia w sprawie 5-letniego Dawidka Żukowskiego. Jego ostatnia wizja, na podstawie zdjęcia chłopca, przeraża! Co według niego wydarzyło się w środę 10 lipca?

- Kiedy patrzyłem na nie, wyczułem coś bardzo złego. Poczułem, że tego chłopca trzyma mężczyzna na ręku, nie wiem, miałem wrażenie, jakby był bezwładny. I ten mężczyzna płacze, łzy mu lecą. I potem kojarzy mi się, że otwiera coś, jakby wieko, klapę. Tylko tyle poczułem - "Super Express" cytuje Krzysztofa Jackowskiego. 

Złe przeczucia w sprawie dziecka ma również były rzecznik Komendy Głównej Policji. Mariusz Sokołowski. W rozmowie z dziennikiem nie ukrywa, że ojciec mógł odebrać życie małemu Dawidkowi. 

Niestety, wszystko wskazuje na to, że zdesperowany ojciec chciał ukarać matkę i odebrał życie dziecku i sobie. 

Mariusz Sokołowski dodał, że według niego jest mało prawdopodobne, że 5-letni Dawid został wywieziony za granicę. 

Poszukiwania Dawida trwają

Policja wciąż przeszukuje teren w okolicach węzła Konotopa na autostradzie A2. To właśnie tam dwa razy zatrzymywał się ojciec Dawida Żukowskiego. Za pierwszym razem miał spędzić tam ok. 40 minut i według medialnych doniesień miał wtedy rozmawiać przez telefon ze swoją żoną. Kobieta miała mu przekazać informacje o rozwodzie. Według najnowszych informacji Paweł Ż. miał wówczas pozwolić Dawidowi na krótką rozmowę z mamą. Jak donoszą media, podczas rozmowy nic nie wskazywało na to, że może dojść do tragedii. 

Przypominamy, że policja wciąż szuka chłopca. Każdy, kto widział 5-letniego Dawida jest proszony o  kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grodzisku Mazowieckim (tel. tel. 22 755 60 10  -11,-12,-13), z najbliższą jednostką policji lub pod numerem alarmowym 112.  

Zobacz także: Wiadomo, jak wyglądały ostatnie chwile ojca Dawida! Znalazł słup i czekał na pociąg

Policja wciąż szuka Dawida Żukowskiego.

Cała Polska szuka 5-letniego Dawida Żukowskiego. Zdjęcie chłopca
Komenda Stołeczna Policji- Facebook

Wciąż nie wiadomo, co się stało z chłopcem.

Policja wciąż poszukuje 5-letniego Dawida Żukowskiego
East News

 

Więcej na temat Policja
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12