Reklama

Rodzina podała informację o pogrzebie Konrady Gacy. Na jego Facebooku pojawiło się oświadczenie w sprawie śmierci 42-letniego dietetyka i biznesmena, który zmarł nagle 16 sierpnia w swoim domu pod Lublinem. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 21 sierpnia w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie o godzinie 15:00:

Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że odszedł od nas Konrad Gaca. Przyjaciel ludzi. Człowiek pełen optymizmu i empatii, którego pasją była pomoc innym. Kochający ojciec, mąż, syn, brat - czytamy.

Konrad Gaca miał 42 lata. Zmarł z przyczyn chorobowych. Jego przyjaciel i wspólnik stwierdził, że był to najprawdopodobniej zawał serca:

„Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże. To była nagła śmierć. Nikt się tego nie spodziewał i nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć”, powiedział wspólnik Konrada Gacy Marcin Gogłoza w rozmowie z Wp.pl.

Konrad Gaca osierocił 7-letnią córeczkę Emilkę. W 2010 roku ożenił się z partnerką, Patrycją. Był twórcą popularnej wśród gwiazd diety odchudzającej, ekspertem telewizyjnym, biznesmenem, autorem wielu książek na temat zdrowego odchudzania.

Zobacz także

Zobacz: Konrad Gaca miał problemy finansowe? Jego firma przynosiła straty? Zaskakujące doniesienia mediów

Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama