Pogrzeb Kamila Durczoka
Piotr BLAWICKI/East News
Newsy

Pogrzeb Kamila Durczoka. Podano miejsce i datę 

Kiedy odbędzie się pogrzeb Kamila Durczoka? Przyjaciel podał informację o uroczystości i ostatniej drodze dziennikarza, który zmarł w wieku 53 lat

Przyjaciel Kamila Durczoka, Witold Pustułka, podał informację o pogrzebie zmarłego dziś dziennikarza. Uroczystość odbędzie się już w piątek, 19 listopada 2021 roku, w Katowicach, skąd pochodził. Jak podaje "Super Express" Kamil Durczok spocznie obok swojego ojca, Krystiana Durczoka. 

Zobacz także: Marianna Dufek i Julia Oleś wspominają Kamila Durczoka. Poruszające zdjęcia byłej żony dziennikarza

Kamil Durczok w ostatnim wywiadzie mówił o chorobach, upadku i hejcie. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

Kamil Durczok nie żyje. Na co zmarł dziennikarz? 

Kamil Durczok odszedł rano, 16 listopada 2021 roku, w szpitalu w Katowicach, do którego trafił w poniedziałek. Zmarł w wyniku przewlekłej choroby: 

Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13:45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Zmarł 16 listopada o godzinie 4:23 w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia - czytamy w oświadczeniu placówki.

Dziennikarz miał 53 lata. 

Kamil Durczok w 2006 roku
PIOTR FOTEK/REPORTER

Pogrzeb Kamila Durczoka 

Pierwsze informacje o pogrzebie Kamila Durczoka przekazał na Facebooku jego przyjaciel, Witold Pustułka. Ceremonia odbędzie się 19 listopada o godzinie 9 w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Kostuchnie w Katowicach. Tak wiadomość pojawiła się również w aplikacji internetowej założonej przez Kamila Durczoka "Durczokracja". Jak podaje "Super Express" dziennikarz spocznie obok swojego ukochanego ojca, Krystiana Durczoka, który odszedł w 2016 roku.

Zobacz także: Kamil Durczok nie żyje. To jego ostatnie zdjęcia, które publikował na Instagramie

Kamil Durczok na Instagramie
ADAM GUZ/REPORTER

Rodzina i bliscy żegnają Kamila Durczoka

Kamil Durczok w latach 1995-2017 był mężem Marianny Dufek, wieloletniej dziennikarki TVP. Doczekali się syna, Kamila Juniora (1997). W latach 2017-2019 Durczok był związany z blogerką, Julią Oleś. Obie panie po śmierci dziennikarza zamieściły w sieci wzruszające wpisy.

Zobacz także: Marianna Dufek i Julia Oleś wspominają Kamila Durczoka. Poruszające zdjęcia byłej żony dziennikarza

Karolina Korwin-Piotrowska w swoim wspomnieniu nazwała Kamila Durczoka jednym z najlepszych polskich dziennikarzy:

Jeden z lepszych dziennikarzy informacyjnych w PL po 89 roku. Cudowne i bezczelnie zdolne dziecko swoich czasów, kiedy wszystko wydawało się możliwe i ofiara wybujałego ego, trudnego charakteru, słabości i nałogów.

Była żona Marianna Dufek wspomina Kamila Durczoka
East News, MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Karolina Korwin-Piotrowska wspomina Kamila Durczoka
East News
Newsy
Karolina Korwin-Piotrowska wspomina Kamila Durczoka: "Cudowne i bezczelnie zdolne dziecko..."
Kamil Durczok zmarł w wieku 53 lat. "To nie jest dobry wiek na umieranie" - pisze Karolina Korwin-Piotrowska we wzruszającym wpisie upamiętniającym dziennikarza

Karolina Korwin-Piotrowska w niezwykle poruszającym wpisie żegna Kamila Durczoka. Słynny dziennikarz zmarł 16 listopada 2021 roku w wieku 53 lat w wyniku przewlekłej choroby. Śmierć Kamila wstrząsnęła światem mediów. O czym napisała Korwin? Jej słowa chwytają za serce! Zobacz także:  Marianna Dufek i Julia Oleś wspominają Kamila Durczoka. Poruszające zdjęcia  Gwiazdy żegnają Kamila Durczoka  Kamil Durczok zmarł w szpitalu w Katowicach, do którego trafił już w stanie ciężkim. Po śmierci dziennikarza placówka wydała oficjalnie oświadczenie:  Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13:45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Zmarł 16 listopada o godzinie 4:23 w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia. Wiadomość o śmierci Kamila Durczoka, wielokrotnie nagradzanego TeleKamerami czy Wiktorami dziennikarza, wstrząsnęła całą Polską. W sieci pożegnali go m.in. Skiba , ale także była żona oraz była partnerka.  Wyjątkowy wpis zamieściła również dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska. Karolina Korwin-Piotrowska o Kamilu Durczoku Karolina Korwin-Piotrowska w swoim wpisie pisze o Kamilu Durczoku jako o jednym z najlepszych polskich dziennikarzy, o jego wzlotach i upadkach. Dziennikarka uważa, że wkrótce powstanie o nim także film: Jeden z lepszych dziennikarzy informacyjnych w PL po 89 roku. Cudowne i bezczelnie zdolne dziecko swoich czasów, kiedy wszystko wydawało się możliwe i ofiara wybujałego ego, trudnego charakteru, słabości i nałogów. No i kochał, rozumiał psy. Za to zawsze szacunek. Psy są lepsze od ludzi i on to wiedział. Kiedy walczył z rakiem, a w czasach gdy to robił, łysy, widocznie chory...

Kamil Durczok miał trudne relacje z synem
TRICOLORS/East News
Newsy
Syn Kamila Durczoka zrzeknie się spadku? Kto przejmie majątek dziennikarza?
Zaskakujące ustalenia mediów! Co pozostawił po sobie zmarły dziennikarz i dlaczego jego syn nie wie, czy przejąć spadek?

Syn Kamila Durczoka zrzeknie się spadku po ojcu? Zaskakujące ustalenia mediów! Jak donosi  portal pomponik.pl, Kamil Dufek-Durczok zastanawia się, czy przejmie majątek, który zostawił po sobie Kamil Durczok. Dlaczego Kamil Junior nie wie, czy przyjąć spadek po dziennikarzu? Sprawdźcie, co zdradził informator portalu!  Co ze spadkiem po Kamilu Durczoku? 16 listopada wszystkie media obiegła bardzo smutna informacja o śmierci Kamila Durczoka. Śmierć jednego z najpopularniejszych polskich dziennikarzy wstrząsnęła wszystkimi. Kamil Durczok zmarł w szpitalu, do którego trafił dzień wcześniej w ciężki stanie. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wydało później oświadczenie, w którym poinformowano, że Kamil Durczok zmarł w "wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia".  Pogrzeb Kamila Durczoka miał charakter prywatny i odbył się 18 listopada, w Katowicach. - Gdzieś przeczytałem, że czasem człowiek musi umrzeć, aby dowiedzieć się, jak wielu miał przyjaciół, których brakowało w biedzie. Nic nie zmieni mojego przekonania i pewności, że byłeś dobrym człowiekiem. Zawsze mogłem na ciebie liczyć i wiem, że wskoczyłbyś dla mnie w ogień i wzajemnie. Pewnie chciałbyś powiedzieć naszej mamie jeszcze raz, że ją kochasz. Pewnie chciałbyś jej też podziękować, że o ciebie dbała. Ale wiedz, że martwiła się o ciebie, była z ciebie dumna. Kiedy miałeś kłopoty, nie spała po nocy - na pogrzebie  mówił brat Kamila Durczoka, Dominik. Zobacz także:   Marianna Dufek i Julia Oleś wspominają Kamila Durczoka. Poruszające zdjęcia byłej żony dziennikarza Teraz w mediach pojawiła się informacja dotycząca spadku po dziennikarzu....

Marianna Dufek dziękuje za wsparcie po śmierci Kamila Durczoka
TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy
Marianna Dufek w imieniu swoim i syna zabrała głos po śmierci Kamila Durczoka
Marianna Dufek opublikowała wpis, w którym poinformowała o pogrzebie byłego męża. Podziękowała za wsparcie po śmierci Kamila Durczoka.

Marianna Dufek w najnowszym wpisie opublikowanym na Facebooku podziękowała, w imieniu swoim i syna, za wyrazy wsparcia i kondolencje po śmierci Kamila Durczoka. Była żona dziennikarza, z którym tworzyła związek ponad dwadzieścia lat, poinformowała również o jego pogrzebie, który ma się odbyć już za kilka dni. Zobaczcie, co napisała Marianna Dufek. Marianna Dufek dziękuje za wsparcie po śmierci Kamila Durczoka Kamil Durczok zmarł 16 listopada. Wiadomość o śmierci dziennikarza wstrząsnęła wszystkimi. Kamil Durczok miał zaledwie 53 lata i jak poinformowało Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, zmarł w "wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia".  Po śmierci Kamila Durczoka, jego przyjaciele, koledzy i bliscy opublikowali w sieci poruszające wpisy i wspomnienia. Marianna Dufek pokazała w sieci kilka prywatnych zdjęć, na których mogliśmy zobaczyć dziennikarza. Tak zapamiętam. Odpoczywaj spokojnie- pisała była żona Kamila Durczoka. Zobacz także:   Wstrząsające informacje dotyczące choroby Kamila Durczoka: "Poddał się. Nie kontynuował leczenia" Teraz była żona dziennikarza, z którą tworzył małżeństwo przed blisko 20 lat,  opublikowała kolejny wpis na Facebooku. Tym razem Marianna Dufek podziękowała, także w imieniu syna, za wiadomości ze wsparciem i poinformowała o pogrzebie Kamila Durczoka. Dziękujemy za kondolencje i słowa wsparcia. Ostatnie pożegnanie Kamila odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 9.00 w  Kościele Trójcy Przenajświętszej  w Katowicach Kostuchnie. Marianna i Kamil Jr.- czytamy na Facebooku. Zobacz także:   Kamil Durczok w ostatnim wywiadzie: "Pokonałem nowotwór, ale nie nauczyło mnie to szacunku do życia"...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner