Ewa Żarska nie żyje. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo
Instagram

Pogrzeb Ewy Żarskiej. Ustalono datę i miejsce pochówku dziennikarki

Ewa Żarska nie żyje. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo
Instagram

Wiadomość o śmierci Ewy Żarskiej podała w piątek stacja polsatnews.pl. 45-letnia dziennikarka zmarła nagle z 16 na 17 kwietnia, a okoliczności tej tajemniczej śmieci bada prokuratura. Teraz tabloid opublikował datę i miejsce pogrzebu Ewy Żarskiej. Zobaczcie, kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie dziennikarki!

Kiedy odbędzie się pogrzeb Ewy Żarskiej?

Jak informuje se.pl pogrzeb Ewy Żarskiej odbędzie się 27 kwietnia. Dziennikarka zostanie pochowana w  poniedziałek, w Piotrkowie Trybunalskim. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się od mszy w Kaplicy Cmentarnej o 11:30. 

Nagła śmierć Ewy Żarskiej była wstrząsem dla wszystkich. Dziennikarkę śledczą pożegnali wzruszającymi wpisami w mediach społecznościowych koledzy z pracy i widzowie, którzy doskonale znali Ewę Żarską z "Wydarzeń" oraz programu "Państwo w państwie". Kobieta dała się poznać jako przebojowa i bezkompromisowa w dążeniu do celu:

Wszyscy znaliśmy Ewę jako przebojową, a często bezkompromisową dziennikarkę, która wejdzie z kamerą tam, gdzie inni nie chcą wejść. Która nie odpuszcza. Kreatywną, szukającą nowych aktywności. Ja widziałem też w niej niezwykle wrażliwą osobę - wspominał Żarską w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim" Marcin Wąsiewicz, dyrektor programowy Radia Łódź, który pracował z nią w Polsacie.

 

Dziennikarkę we wzruszających słowach pożegnała też Dorota Gawryluk:

Kim była Ewa Żarska?

Ewa Żarska pochodziła z Piotrkowa Trybunalskiego, od kilku lat była związana ze stacją Polsat. Wcześniej pracowała w Radiu Łódź, TVN 24, od 2013 roku była korespondentką Polsatu w Londynie, a ostatnie lata pracowała w łódzkim oddziale stacji. Na swoim koncie ma książkę "Łowca. Sprawa Trynkiewicza", w której przeczytamy wstrząsającą historię  o Mariuszu Trynkiewiczu. W 2017 roku Ewa Żarska odebrała nagrodę w konkursie "MediaTory" za reportaż "Mała prosiła, by jej nie zabijać". Ewa Żarska była dziennikarską śledczą, która od lat zajmowała się tematem pedofilii. Zmarła w wieku 45 lat. 

 

Dzień przed śmiercią na Instagramie dziennikarki pojawiło się wspomnienie z wakacji!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak mi się przypomniało ...ech 🥰 chce nad morze 😷😍JUŻ !😉 #holiday #sunny #summer

Post udostępniony przez Ewa Żarska (@e.zarska)

Ewa Żarska była związana ze stacją Polsat.

Ewa Żarska nie żyje

 

 

Więcej na temat gwiazdy Polsatu
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11