Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik
Wedding.pl/Instagram/Viola Piektu
Newsy

Namiętny pierwszy pocałunek Dominiki Gawędy z mężem! Mamy WIDEO ze ślubu

Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik już po ślubie! Para pobrała się 29 lipca 2017 roku podczas prywatnej uroczystości w ogrodach Pałacu Chojnata, w połowie drogi między Warszawą a Łodzią. Uroczystość do ostatniej chwili trzymana była w tajemnicy. Para młoda marzyła o kameralnym ślubie, bez udziału mediów. Jednak do sieci właśnie trafił filmik z pierwszym pocałunkiem Dominiki i Gawędy!

 

Zobacz też: Dominika Gawęda wyszła za mąż! Znamy szczegóły sekretnego ślubu! Mamy ZDJĘCIE sukni ślubnej!

Olga Kalicka bierze ślub w tym roku! Nam zdradziła, gdzie się odbędzie i jak duże będzie wesele!

 

Wideo ze ślubu Dominiki Gawędy i Macieja Szczepanika

 

Filmik z pocałunkiem Dominiki Gawędy i Macieja Szczepanika zamieściła na Instagramie projektantka Viola Piekut, która jest autorką zjawiskowej sukni ślubnej panny młodej. Na wideo widzimy, że tuż po zawarciu związku małżeńskiego, państwo młodzi są bardzo szczęśliwi, czemu dają wyraz w namiętnym pocałunku. Jest naprawdę gorący! Zobaczcie sami!

 

Polecamy: Dominika Gawęda świętowała swój wieczór panieński! Planuje ślub ze znanym muzykiem. Szczegóły

 

Pocałunek Dominiki Gawędy i Macieja Szczepanika tuż po ślubie!

 

#trueLove

Post udostępniony przez Viola Piekut (@violapiekut)

Para pobrała się 29 lipca, podczas kameralnej uroczystości w plenerze.

Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik
wedding.pl

Młodej parze gratulujemy!

Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik
Wedding.pl

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik
wedding.pl
Newsy
Nie tylko Dominika Gawęda wzięła ślub w tajemnicy! Socha, Marina i inne gwiazdy zrobiły tak samo!
Dominika Gawęda, Maciej Szczepanik
ONS/Wedding.pl
Newsy
Dominika Gawęda wyszła za mąż! Znamy szczegóły sekretnego ślubu! Mamy ZDJĘCIE sukni ślubnej!
Panna młoda wyglądała zjawiskowo!

Dominika Gawęda już po ślubie! Wokalistka "Blue Cafe" poślubiła swojego partnera, gitarzystę zespołu "Pectus", Macieja Szczepanika. Ślub odbył się w kameralnej, rodzinnej atmosferze z dala od mediów. Informację o ślubie Dominiki Gawędy podała największa platforma dla branży ślubnej w Polsce, portal Wedding.pl .    Zobacz też:  Dominika Gawęda świętowała swój wieczór panieński! Planuje ślub ze znanym muzykiem. Szczegóły   Ślub Dominiki Gawędy - szczegóły uroczystości   Szczegóły ślubu Dominiki Gawędy do ostatniej chwili były utrzymywane w największej tajemnicy. Wiadomo, że uroczystość odbyła się w pięknym miejscu między Warszawą a Krakowem. Uroczystość zorganizował portal wedding.pl i jego dyrektor kreatywna Agnieszka Hyży. Artyści zdecydowali się na romantyczny ślub plenerowy w ogrodach Pałacu Chojnata. Para młoda marzyła, aby ich ślub odbył się w jedynie gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. I tak się stało!    Suknia ślubna Dominiki Gawędy   Suknię ślubną Dominiki Gawędy zaprojektowała Viola Piekut. Piosenkarka i projektantka przyjaźnią się od lat, więc wybór był oczywisty. Dominika Gawęda marzyła, by jej suknia była subtelna. Kreacja w kształcie litery A podkreśliła piękną figurę panny młodej. Suknia z trenem została wykonana z hiszpańskiej koronki.    Polecamy:   Modny ślub – 5 zasad   Dominika Gawęda już po ślubie! Gwiazda poślubiła swojego partnera Macieja Szczepanika. Suknię ślubną panny młodej zaprojektowała Viola Piekut.  

Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik
wedding.pl
Newsy
Dominika Gawęda komentuje swój ślub! Padły wzruszające słowa

Dominika Gawęda i jej ukochany Maciej Szczepanik są już po ślubie! Ceremonia odbyła się w bardzo romantycznej scenerii w ogrodzie Pałacu Chojnata. Para młoda marzyła, żeby jej ślub odbył się jedynie w gronie rodziny i przyjaciół. I tak właśnie było! Teraz jednak Dominika i Maciej skomentowali swój ślub. Co napisali?   Zobacz:  Kim jest mąż Dominik Gawędy? Jak się poznali? Oto historia ich miłości!   Dominika Gawęda komentuje swój ślub   Na profilu Blue Cafe na Instagramie ukazał się komentarz Dominiki Gawędy i Macieja Szczepanika. Para we wzruszających słowa wypowiedziała się na temat swojego ślubu.   Kochani! Pragniemy podzielić się z Wami bardzo miłą informacją...  Właśnie przed chwilą powiedzieliśmy sobie TAK ❤️❤️❤️ To najszczęśliwszy i najpiękniejszy dzień w naszym życiu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dominika i Maciej    Gratulujemy i życzymy szczęścia! :)   Zobacz:  Dominika Gawęda wyszła za mąż! Znamy szczegóły sekretnego ślubu! Mamy ZDJĘCIE sukni ślubnej!   Przeczytaj też:  POJEDYNEK na suknie ślubne - która panna młoda miała piękniejszą kreację? Agnieszka Radwańska czy Dominika Gawęda?   Wzruszający komentarz nowożeńców   Dominika i Maciej są już po ślubie!   Zakochani wzięli ślub po kilku latach związku

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner