Party Stories
Paulina Sykut zaliczyła wpadkę w "Tańcu z Gwiazdami" 2020
East News
Newsy

Po ostatnim odcinku „Tańca z Gwiazdami” zostały dwie pary! Czy to oznacza, że za tydzień FINAŁ?!

Zaskakujący obrót przyjmuje ostatnia edycja "Tańca z gwiazdami"! Najpierw pierwsza, wiosenna fala pandemii koronawirusa przerwała show, teraz - druga fala eliminuje kolejne pary. Po wczorajszym odcinku programu na parkiecie zostają tylko dwie gwiazdy. Widzowie pytają więc, czy to oznacza, że za tydzień będziemy oglądać finał "Tańca z gwiazdami"?

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak ma koronawirusa! Sylwia Lipka nie może powstrzymać łez. "Przygotowaliśmy dla Was takie piękne tańce"

"Taniec z gwiazdami": Iwona Pavlović nie spodziewała się wygranej Edyty Zając?! "Julia lepiej tańczy od Edytki"

Czy za tydzień bedzie finał "Tańca z gwiazdami"?

Gdy tydzień temu z „Tańcem z gwiazdami” żegnała się Ania Karwan, stacja ogłosiła, że do programu wróci Sylewester Wilk. Tym razem jednak nie było już powrotów. Jeśli więc kwarantanna Bogdana Kalusa z Lenką Kliment oraz Sylwi Lipki z Rafałem Maserakiem potrwa dłużej, na parkiecie za tydzień zostaną tylko dwie pary - aktorka Julia Wieniawa ze Stefano Terrazzino oraz modelka Edyta Zając z Michałem Bartkiewiczem. Na instagramowym profilu programu natychmiast pojawiły się pytania: czy to oznacza finał tej edycji "Tańca z gwiazdami"? 

Czy za tydzień jest FINAŁ? Jak nigdy tego nie ogłosili ,wiec pytam

finał na instastory tańca było znamy fi alistów

co z maserakiem? Odszedl z programu?

są z Lipką na kwarantannie. Tak jak lenka i bogdan już nie wrócą

Sylwia ma kwarantanne wiec maserak tez

(...)i co? 2 pary zostaly ale jeszcze finalu nie bedzie? Znowu ktos wroci? Dajcie spokoj

(pisownia oryg.)

Czy rzeczywiście tegoroczna edycja rozstrzygnie się już w piątek? Zarówno Julia Wieniawa, jak i Edyta Zając uchodziły za faworytki tej odsłony show. Obie zdobyły też uznanie jury. Widzowie z niecierpliwością czekają na oficjalne stanowisko stacji.

Pod tym postem pojawiły się pytania o finał.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiaj z odcinkiem pożegnali się @sylwesterwilkofficial i @hannazudziewicz 💐 #tańczącazwilkami #tzgpolsat

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Czy o Kryształową Kulę zawalczą Julia Wieniawa z Edytą Zając?

Edyta Zając w Tańcu z Gwiazdami
East News

Taniec z gwiazdami
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Julia i Dominik z "Love Island" - fani mają wątpliwości
Mat.pras.
Newsy
Julia i Dominik z "Love Island 2" wystąpią w "Tańcu z gwiazdami"?! "My jesteśmy parą, która lubi wyzwania"

Julia Nowakowska i Dominik Grot to zwycięzcy drugiej edycji programu "Love Island" . Para zdobyła ogromną sympatię widzów, którzy teraz bacznie obserwują ich życie za pośrednictwem Instagrama. Julia i Dominik stają się coraz bardziej popularni i z pewnością jeszcze nie raz o nich usłyszymy.  Zobacz także:   Ada z "Love Island" już znalazła miłość?! To uczestnik pierwszej edycji show!  O tym, jak dużą popularność może przynieść program "Love Island" przekonali się już Sylwia i Mikołaj - zwycięzcy pierwszej edycji show, którzy niedawno występowali w programie "Taniec z gwiazdami" . Czy Julia i Dominik również chcieliby wykorzystać swoje pięć minut i zgodziliby się na występ w najpopularniejszym tanecznym show w Polsce?  My jesteśmy parą, która lubi wyzwania - powiedział w rozmowie z reporterką Party.pl, Dominik.  A co na to Julia? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie zobaczyć powyżej! 

East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami": Zapadła decyzja w sprawie finału tanecznego show! Jest oficjalne oświadczenie produkcji

Pandemia koronawirusa bardzo skomplikowała przebieg XI edycji "Tańca z gwiazdami" . W marcu tego roku produkcja programu zdecydowała się zawiesić program i przenieść tę odsłonę show z wiosny na jesień. Teraz, gdy wszyscy mieli nadzieję na poprawę sytuacji, niestety pojawiły się kolejne komplikacje ze względu na kwarantanny i zachorowania uczestników. Najpierw w programie zabrakło Bogdana Kalusa, Lenki Kliment oraz Jana Klimenta, którzy trafili na kwarantannę. Tydzień później w programie nie pojawili się Sylwia Lipka i Rafał Maserak, którzy uzyskali pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa.  Finał tanecznego show był zaplanowany na 30 października, jednak już teraz w rywalizacji pozostały tylko dwie gwiazdy - Julia Wieniawa i Edyta Zając . Z tego też względu produkcja show podjęła ważną decyzję, dotyczącą kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami". Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak ma koronawirusa! Sylwia Lipka nie może powstrzymać łez. "Przygotowaliśmy dla Was takie piękne tańce" "Taniec z gwiazdami": Zapadła decyzja w sprawie finału tanecznego show! Jest oficjalne oświadczenie produkcji Wygląda na to, że produkcja nie chce już dalej przedłużać XI edycji "Tańca z gwiazdami" w obawie o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników i pracowników.  Na Instagramie tanecznego show pojawił się oficjalny komunikat, z którego dowiadujemy się, że wielki finał tej edycji zostanie przyspieszony i odbędzie się już w najbliższy piątek, 23. października.   WAŻNY KOMUNIKAT 📣 Wielki Finał  @tanieczgwiazdami  już w najbliższy piątek 💃🏻⭐️🕺🏻 Na parkiecie zobaczymy dwie finałowe pary  @edyta_zajac  i  @bartkiewiczmichal  oraz ...

Kto wystąpi w finale "Tańca z Gwiazdami"?
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami". To będzie finał inny niż wszystkie. Oprócz finalistów zaproszono tylko trzy gwiazdy!

XI edycja programu "Taniec z gwiazdami" właśnie dobiega końca, jednak jej finał będzie zdecydowanie inny niż pamiętamy do tej pory. Oczywiście ma to związek z pandemią koronawirusa, która bardzo skomplikowała przebieg tej odsłony show. W finale nie zobaczymy wszystkich uczestników - pojawią się jedynie finaliści i dodatkowo tylko trzy gwiazdy. Jakie? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Widzowie stają w obronie Kalusa i Lipki: "Pary w finale to przypadek, a nie efekt pracy" "Taniec z Gwiazdami". W finale wystąpią Viki Gabor, Kayah i Sylwia Grzeszczak Pandemia  koronawirusa  w Polsce niestety nie odpuszcza i komplikuje życie każdemu z nas - również uczestnikom XI edycji "Tańca z gwiazdami". Jak zapewne wszyscy pamiętają, w marcu tego roku produkcja programu zdecydowała się zawiesić show i przenieść tę edycję z wiosny na jesień. Teraz, gdy wszyscy mieli nadzieję na poprawę sytuacji, niestety pojawiły się kolejne komplikacje ze względu na kwarantanny i zachorowania uczestników.  Najpierw w programie zabrakło Bogdana Kalusa, Lenki Kliment oraz Jana Klimenta, którzy trafili na kwarantannę. Tydzień później w programie nie pojawili się Sylwia Lipka i Rafał Maserak , którzy uzyskali pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa. W ubiegłym tygodniu z programu odpadł Sylwester Wilk, a w show pozostały tylko dwie pary - Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.  Ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, produkcja zdecydowała się na przyspieszenie finału XI edycji "Tańca z gwiazdami", który odbędzie się 23. października, a nie jak wcześniej planowano, 30. W ostatnim odcinku tej odsłony show nie zobaczymy także...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner