Pizza na Oscarach
YouTube
Newsy

Bezcenny moment na Oscarach: Julia Roberts, Meryl Streep i inne sławy jedzą pizzę [WIDEO]

Kto skusił się na smaczny prezent?

Jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznej gali Oscarów mogliśmy być pewni, że podczas ceremonii nie zabraknie niezapomnianych momentów. Gospodyni wieczoru w osobie Ellen DeGeneres zapewniła multum atrakcji i sypała żartami jak z rękawa. Nie obyło się też bez wyreżyserowanych przez gwiazdę niespodzianek. W pewnym momencie na scenie "przypadkowo" pojawił się... dostawca pizzy. Ellen szybko pobiegła z nim do publiczności i rozdawała pizzę m.in. Meryl Streep, Julii Roberts, Bradowi Pittowi czy Jaredowi Leto. Niektórzy nawet się skusili i rzeczywiście ją jedli!

Zobacz: Nowy hit internetu: Plejada gwiazd robi sobie "sweet fotkę" na gali Oscarów

Tak wyglądała wizyta dostawcy pizzy na Oscarach 2014:Pizza na Oscarach 2014. Pizza Oscary 2014. Gwiazdy jedzą pizzę Oscary 2014. Pizza na gali Oscarów


Pizza na Oscarach 2014. Pizza Oscary 2014. Gwiazdy jedzą pizzę Oscary 2014. Pizza na gali Oscarów


Pizza na Oscarach 2014. Pizza Oscary 2014. Gwiazdy jedzą pizzę Oscary 2014. Pizza na gali Oscarów

Gwiazdy przybywają na czerwony dywan gali Oscarów 2014:

kadr z filmu "Mammia Mia! Here We Go Again"
Mat. prasowe
Newsy
"Mamma Mia! Here We Go Again" będzie hitem wakacji! Co jeszcze warto zobaczyć w kinach?
"Mamma Mia! Here We Go Again" będzie hitem wakacji! Co jeszcze warto zobaczyć w kinach?
Gospodarz rozdania Oscarów 2015
ONS
Newsy
Kto poprowadzi rozdanie Oscarów 2015? Będzie mu ciężko przebić genialną Ellen
Amerykanie zachwyceni wyborem Akademii

Ceremonia rozdania Oscarów w 2014 roku była jedną z najbardziej udanych w ostatnich latach. Były niespodziewane werdykty Akademii, zjawiskowe kreacje i sporo humoru. Nie zabrakło też zabawnych sytuacji, o których będziemy pewnie jeszcze długo pamiętać. Przypomnijmy: Plejada gwiazd robi sobie "sweet fotkę" na gali Oscarów. Mamy wideo Jednym z najjaśniejszych punktów zeszłorocznej gali była Ellen DeGeneres , która doskonale poprowadziła imprezę - była profesjonalna i jednocześnie szalenie zabawna. Z tym większym zaciekawieniem dociekano, kto dostąpi tego zaszczytu za kilka miesięcy. Teraz wszystko jest już jasne - Oscary 2015 poprowadzi Neil Patrick Harris . Genialny aktor, zadeklarowany gej oraz przykładny mąż i ojciec. My już nie możemy się doczekać! A wy jak oceniacie taki wybór Akademii? Sprawdzi się lepiej niż Ellen? Zobacz: Bezcenny moment na Oscarach: Julia Roberts, Meryl Streep i inne sławy jedzą pizzę Gwiazdy na rozdaniu Oscarów 2014:

Sweet fotka na Oscarach 2014
Facebook
Newsy
Do samojebki z gwiazdami była jeszcze jedna chętna. Nie zmieściła się w kadrze
Która gwiazda kina miała pecha?

Wczorajsza gala rozdania Oscarów obfitowała w kilka niezapomnianych momentów, które z pewnością przejdą do historii i jeszcze długo będziemy je wspominać z uśmiechem na twarzy. Jednym z nich była słynna już "sweet fotka" największych hollywoodzkich gwiazd, która pobiła wszystkie możliwe rekordy oglądalności. Przypomnijmy: Plejada gwiazd robi sobie "sweet fotkę" na gali Oscarów (WIDEO) Do wspólnego zdjęcia pozowali m.in. Angelina Jolie , Meryl Streep , Ellen DeGeneres , Brad Pitt czy Jared Leto . Okazuje się, że chętnych było więcej, ale... nie dla wszystkich wystarczyło miejsca. Na jednym ze zdjęć internauci wypatrzyli nieporadną Lizę Minnelli , która również próbowała się załapać do zdjęcia. Mając zaledwie nieco ponad 160 cm wzrostu nie miała szans w starciu z hollywoodzkimi przystojniakami, którzy ją po prostu zasłonili . Musimy przyznać, że z tej perspektywy wygląda to komicznie. Kogo jeszcze waszym zdaniem brakuje na "najlepszej sweet fotce ever"? Zobacz: Bezcenny moment na Oscarach: Julia Roberts, Meryl Streep i inne sławy jedzą pizzę Gwiazdy na gali Oscarów 2014:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner