Piróg przeprasza dziewczynę Wojewódzkiego
ONS
Newsy

Piróg: J*bać Kubę. Coś się u niego zmieniło

A kiedyś tak się kolegowali

Głośny wywiad Michała Piróga dla "Wprost" odbił się sporym echem nie tylko w mediach, ale również wśród jego znajomych i szeroko pojętej "branży". Najmocniej na plotki o domniemanym homoseksualizmie zareagował Kuba Wojewódzki, który odniósł się do tej sprawy w swoim show, zarówno w telewizji, jak i radiu. To oczywiście nie umknęło uwadze samemu Pirógowi. Przypomnijmy: Kuba zaatakował Piróga w swoim show. Odpowiedź była natychmiastowa

Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że jeszcze jakiś czas temu obaj panowie mieli przyjazne stosunki, a sam Piróg zaliczył przecież coming out właśnie w programie Kuby. Co więcej, Michał zna też dobrze Renatę Kaczoruk, ostatnią dziewczynę Wojewódzkiego. I to właśnie do niej kieruje swoje przeprosiny w najnowszym wywiadzie dla "Angory". Wyznaje w nim, że Kaczoruk czuła się podobno mocno urażona plotkami o jej mężczyźnie. Dodaje też, że nie rozumie tak nerwowej reakcji swojego kolegi.
 

Poważni ludzie się nie obrażają. Wojewódzki zareagował panicznie, czego kompletnie nie rozumiem. Podobno poświęcił mi kilka swoich programów radiowych i nawet nazwał mnie "faszystowskim homofobem gejem". Zarzucił mi, że uraziłem jego dziewczynę. Jeśli jego dziewczyna czuje się urażona, to mogę jedynie powiedzieć: Renato, przepraszam. Co do Kuby, to kto jak kto, ale on chyba najlepiej wie, jak działają media. A może coś się u niego zmieniło? Nie wiem i nie chcę dywagować - twierdzi Piróg.


Być może sprawa jest już mocno nieaktualna, bo jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom prasy, związek Wojewódzkiego i Kaczoruk właśnie się rozpadł. Na profilu Michała na Facebooku natomiast pojawił się też nowy wpis, w którym Piróg w dość żartobliwym tonie znów dogryza Wojewódzkimu.

Zobacz: To koniec związku Wojewódzkiego? Młoda kochanka wyprowadziła się od gwiazdora

Michał Piróg jebie Kubę Wojewódzkiego


Wojewódzki na randce z dziewczyną:

Piróg odpowiada Wojewódzkiemu
ONS
Newsy
Kuba zaatakował Piróga w swoim show. Odpowiedź była natychmiastowa
Padły bardzo mocne słowa

Wywiad Michała Piróga o ukrytych gejach w polskim show-biznesie otworzył swoistą puszkę pandory. Od ponad dwóch tygodni choreograf musi tłumaczyć się z wypowiedzianych słów i plotek, które podsycił w rozmowie z "Wprost". Oberwało mu się też od wymienionych w kontekście homoseksualizmu kolegów, a najmocniej zareagował chyba Wojewódzki. Przypomnijmy: Wojewódzki i Kammel mieli romans? Kuba odpowiada na zarzuty Piróga Kuba postanowił odnieść się też do całej sprawy podczas wczorajszego odcinka swojego programu. W trakcie rozmowy z Honoratą Skarbek pozwolił sobie na wtrącenie dość ostrych słów pod adresem Piróga. Po raz kolejny nazwał go gejem-homofobem, używając do tego jeszcze mocniejszego epitetu. Pojawił się w Polsce gej-homofob. Czyli Michał Piróg, faszystowski gej-homofob, który nie lubi innych gejów. Dupy mu się skończyły? - skwitował krótko Wojewódzki. Na odpowiedź Piróga nie trzeba było długo czekać. Tuż po zakończeniu show Wojewódzkiego, Michał umieścił stosowną notkę na swoim Facebooku. Kuba Wojewódzki nazwał mnie dzisiaj "faszystowskim gejem homofobem" wydaje mi się, że Kuba nie rozumie podstawowych słów. Proponowałbym aby sprawdził w słowniku języka polskiego trzy hasła : a) homofobia b)Faszyzm c)gej… potem będę mógł z nim porozmawiać - skomentował choreograf. To jakiś początek nowej wojny w show-biznesie? Kuba aż tak wkurzył się za plotki o romansie z Kammelem? Zobacz: Piróg zdradził powód chłodnej relacji z Piaskiem. To dlatego ma do niego żal Gwiazdy na premierze książki Michała Piróga:

Wojewódzki komentuje plotki o romansie z Kammelem
ONS
Newsy
Wojewódzki i Kammel mieli romans? Kuba odpowiada na zarzuty Piróga
Zrobił to w swoim stylu

Nie milkną echa głośnego wywiadu Michała Piróga dla "Wprost". Celebryta poruszył w nim temat ukrytych gejów w polskim show-biznesie i przy okazji wymienił kilka nazwisk, co szybko zinterpretowano jako listę potencjalnie "podejrzanych". Wśród nich nie brakowało osób z pierwszych stron gazet, co zmusiło potem Michała do odkręcania całej historii. Przypomnijmy: Damięcki jest gejem? Piróg skomentował plotki Najwięcej emocji wzbudziła jednak wypowiedź Piróga o rzekomym romansie Kuby Wojewódzkiego i Tomasza Kammela . Jego zdaniem, takie plotki od lat krążą w środowisku, ale po weryfikację tej informacji odsyłał już do samych zainteresowanych. Na reakcję Wojewódzkiego nie trzeba było długo czekać. Showman tradycyjnie już postanowił odpowiedzieć w swojej rubryce "Mea Pulpa" w Polityce.   Michał Piróg, zadeklarowany tancerz, pół-Żyd i cały gej, postanowił coś, czego nie chcieli postanowić inni, i w tygodniku 'Wprost' zmajstrował swoją listę Wildsteina. Gejów, którzy powinni się ujawnić, bo Michał nie lubi, jak się ukrywają. Damięcki, Rozmus, Ibisz, Kammel i Wojewódzki. Gej homofob ścigający innych gejów. Cudowny sen prawicy - podsumował Kuba. Spodziewaliście się innej reakcji ze strony Wojewódzkiego? Zobacz: Szokujący wywiad Piróga o ukrytych gejach. Padły duże nazwiska  

Aleksandra Hamkało w programie Kuby Wojewódzkiego
Instagram
Newsy
Aleksandra Hamkało oceniła... biust dziewczyny Kuby Wojewódzkiego! Widownia zabuczała, a Kuba? WIDEO
Co powiedziała Hamkało?

Aleksandra Hamkało oceniła biust Renaty Kaczoruk! Ciężarna aktorka pojawiła się w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego i zaskoczyła prowadzącego show ciętą ripostą.  Okazuje się bowiem, że w odpowiedzi na uwagę showmana, który komplementując wygląd przyszłej mamy stwierdził, że "duży biust u kobiety przysłania jej wady" Hamkało nawiązała do figury dziewczyny Wojewódzkiego. Przecież twoja dziewczyna nie jest jakoś wyjątkowo biuściasta - odpowiedziała Aleksandra Hamkało. Odpowiedź Aleksandry Hamkało wyraźnie zmieszała Kubę Wojewódzkiego, który zaczął żartować, że córeczka aktorki nie dostanie przygotowanego dla niej prezentu. Publiczność również była zaskoczona ciętą ripostą gwiazdy. Widownia głośno zareagowała na słowa o biuście Kaczoruk. Jak? Posłuchajcie sami! Kuba Wojewódzki na swoim profilu na Instagramie zamieściła fragment rozmowy z Hamkało. Aktorka przesadziła?   Myślicie, że Renata Kaczoruk mogła poczuć się urażona?   Zobacz także: Ola Hamkało szczerze o zmianach w czasie ciąży: "To jest rewolucj a"   Aleksandra Hamkało o biuście dziewczyny Kuby Wojewódzkiego.       #krotka#filozofia#dlugiego#biustu#kubawojewodzki#wtorek Film zamieszczony przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) 17 Kwi, 2016 o 12:38 PDT Renata Kaczoruk może poczuć się urażona?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner