Justyna Żyła - kim jest żona Piotra Żyły?
East News
1/5
Justyna Żyła - kim jest żona Piotra Żyły?
East News

W mediach pojawiła się właśnie zapowiedź najnowszego numeru magazynu "Playboy". Na jego okładce tym razem widnieje zdjęcie Justyny Żyły opatrzone cytatem: „Góralu, czy Ci nie żal?".

 

Zobacz: Justyna Żyła nago na okładce "Playboya"! "Góralu, czy ci nie żal?" Co na to Piotr?

 

Justyna Żyła występując nago na okładce popularnego magazynu chciała udowodnić mężowi, że stracił wyjątkową kobietę. Przypomnijmy, że para od kilku miesięcy jest w separacji. Informację o tym przekazała sama Justyna Żyła.

 

Jak zaczął się konflikt Piotra  Żyły z jego żoną? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

Zobacz: Justyna Żyła nie zgadza się na rozwód z Piotrem Żyłą! Znamy powód jej decyzji!

 

2/5
Justyna Żyła na okładce Playboya

Justyna Żyła, po miesiącach konfliktu z mężem, zdecydowała się na śmiały krok. Żona znanego polskiego skoczka wystąpiła w sesji dla polskiego "Playboya". Justyna Żyła pokazała się na okładce całkiem nago!

Chcę, żeby zobaczył, co stracił - cytuje żonę skoczka wp.pl

 

Justyna Żyła od początku trwania tego konfliktu twierdzi, że wina leży po stronie jej męża. O co go oskarża? Tego dowiesz się z następnego slajdu!

3/5
Instagram

Wszystko zaczęło się od tego wpisu. Choć w mediach już od kilku miesięcy plotkowano, że małżeństwo Piotra Żyły przechodzi kryzys, żadna ze stron nie chciała zabrać głosu w tej sprawie. W końcu jednak na instagramowym profilu Justyny Żyły pojawiło się pełne rozgoryczenia wyznanie.

Tak mi wszyscy odradzali... więc usunęłam wcześniejszy post. Tak to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę) nie mam zamiaru już kłamać - oznajmiła Justyna Żyła.

Piotr Żyła odpowiedział swojej żonie. Jaka jest jego wersja? Tego dowiecie się z następnego slajdu!

4/5
Facebook

Piotr Żyła na początku nie chciał komentować zamieszania wokół swojego małżeństwa. Jednak gdy jego żona zaczęła obrzucać go w mediach kolejnymi zarzutami, postanowił wydać oświadczenie w tej sprawie. Polski skoczek zaprzeczył rewelacjom na temat swojego rzekomego romansu. Zapewnił również, że wciąż dba o dzieci.

 

Zobacz: Piotr Żyła wysłał żonie pismo przedprocesowe?! Skoczek domaga się kontaktów z dziećmi!

5/5
Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News

Małżonkowie wciąż nie potrafią dojść do porozumienia. Najgorsze, że w tym wszystkim cierpią również dzieci. Przypomnijmy, że Justyna i Piotr mają dwójkę uroczych urwisów, które obecnie przebywają z mamą. Jak donosił niedawno tygodnik "Twoje Imperium", polski skoczek miał ponoć wysłać żonie pismo przedprocesowe w sprawie ustalenia jego kontaktów z dziećmi.

 

To jakaś paranoja, bo Justyna nigdy nie zabraniała mu spotykać się z dziećmi- zapewnia źródło "Twojego Imperium". 

Jak zakończy się ten konflikt? Czy najnowsza sesja Justyny Żyły w "Playboyu" sprawi, że jej mąż faktycznie zrozumie, co stracił? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła