Piotr Wyszomirski po meczu z Niemcami Rio 2016 WIDEO
East News

Rio 2016. Emocjonalne oświadczenie Piotra Wyszomirskiego: "Przychodzi w życiu człowieka czas, kiedy dźwiga krzyż" WIDEO

Piotr Wyszomirski po meczu z Niemcami Rio 2016 WIDEO
East News
Smutno zakończyły się dla polskich piłkarzy ręcznych igrzyska olimpijskie Rio 2016. Po nieznacznie przegranym półfinale z Danią, nie mieli siły, by przeciwstawić się drużynie niemieckiej. Przegrali 25:31 i zakończyli igrzyska na czwartym miejscu.
 

Emocjonalny wywiad Piotra Wyszomirskiego

Przygnębieni Polacy udzielali wywiadów świeżo po meczu o trzecie miejsce z Niemcami. Karol Bielecki przyznał, że nie wie, co dalej z jego przygodą z reprezentacją, a Sławomir Szmal podsumował nieudane spotkanie. Największe wrażenie zrobił jednak najlepszy na boisku, polski bramkarz Piotr Wyszomirski. Łkając i połykając słowa wycedził:
- Przychodzi w życiu człowieka czas, kiedy dźwiga krzyż naciągnięty bólem, cierpieniem, niespełnionymi marzeniami, brakiem radosnych perspektyw. Często ten krzyż go przygniata, ciężko jest wtedy wstać, ale ja ci mówię wstań i walcz. To twoje życie, twój największy skarb.
 
Zapłakany Wyszomirski skrył się chwilę później w szatni. Oświadczenie, które wygłosił to cytat z Marka Piotrowskiego, dziewięciokrotnego mistrza świata w kickboksingu.
 
 
Piotr Wyszomirski z medalistką olimpijską Blanką Vlasic.
Piotr Wyszomirski z Blanką Vlasic
Facebook/PiotrWyszomirskiOfficial/

Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30