Party Stories
Piotr Woźniak Starak chce zatrudnić Grażynę Torbicką?
Newsy

Piotr Woźniak-Starak chce zatrudnić Grażynę Torbicką?! Co dalej z jej karierą?

Wydawałoby się, że po odejściu z TVP Grażyna Torbicka nie będzie miała problemu ze znalezieniem pracy. Okazuje się jednak, że ani Polsat, ani TVN nie walczą o dziennikarkę. Jednak gwiazda nie musi się martwić. Ma mnóstwo ofert prowadzenia imprez, na których może zarobić nawet do 25 tys. złotych!  Ponadto - jak donosi Fakt, gwiazdę chce zatrudnić... Piotr Woźniak-Starak!

Ona się nie starzeje! Piękna Grażyna Torbicka ma dziś urodziny! Ile kończy lat?

Partner Szulim chce pracować z Torbicką!

Miliarder i partner Agnieszki Szulim jest pod wielkim wrażeniem Grażyny Torbickiej od lat. Prowadzi własną firmą producencką, a więc chciałby, aby pracowała u niego tak wielka gwiazda. Co miałaby robić? Tego na razie nie wie nikt:

Piotr od dawna podziwia jej klasę, uczciwość, pasję oraz profesjonalizm, który chwalą sobie wszyscy w branży filmowej. Proponował jej współpracę jakiś czas temu, ale wówczas odmówiła, tłumacząc się brakiem czasu. Piotr nie zamierza się poddać i będzie przekonywał panią Grażynę do przejścia pod jego skrzydła. Uważa, że jego pieniądze w połączeniu z jej wiedzą, a przede wszystkim kontaktami, mogą poskutkować zbudowaniem przez jego firmę bardzo silnej pozycji na rynku filmowym - czytamy w "Fakcie".

Tymczasem Grażyna Torbicka nie może pracować w telewizji - po odejściu z TVP ma półroczny zakaz pracy u konkurencji. Jednak może prowadzić wszelkiego rodzaju eventy i imprezy. Już w październiku będzie prowadzić Koncerty Muzyki Filmowej, na których wystąpią Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, Krzysztof Cugowski czy Mietek Szcześniaka. Czy do tego czasu będzie gwiazdą konkretnej telewizji?

 

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska skomentowała odejście Torbickiej z TVP: "Niech się teraz bawią sami ze sobą!"

 

Grażyna Torbicka na razie odpoczywa od telewizji.

Grażyna Torbicka
East News

Piotr Woźniak Starak chce z nią pracować!

Piotr Woźniak Starak w brązowym płaszczu
ONS

Czy Grażyna Torbicka przyjmie jego ofertę?

Grażyna Torbicka na Festiwalu Filmowym w Gdyni
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy na wernisażu wystawy Henryka Stażewskiego
East News
Newsy
Piotr Woźniak-Starak bez Agnieszki Szulim na imprezie. Kto jeszcze wybrał się na wernisaż wystawy?
Grażyna Torbicka w różowej bluzce
ONS
TV-Show
Polsat i TVN walczą o Grażynę Torbicką! Gwiazda jednak nie może teraz pracować... przez pół roku!
Co dalej z jej karierą?

Grażyna Torbicka po głośnym odejściu z TVP, nie musi się martwić o pracę! Biją się o nią największe stacje komercyjne, jednak na razie dziennikarka ma półroczny zakaz pracy u konkurencji ! Gdzie zobaczymy ją później? Torbicka ma zakaz pracy u konkurencji! O Grażynę Torbicką stara się stacja Polsat. Nina Terentiew chciałaby, żeby została jedną z twarzy jej stacji. Nina na pewno coś dla niej znajdzie. Grażyna może tam prowadzić na przykład koncerty i duże gale - zdradza informator gazety. Gwiazda na pewno nie przejdzie do głównej stacji TVN, jednak jak donosi Fakt, może ją zobaczymy w kanałach tematycznych np. TVN Fabuła. Na razie Torbicka nie może jednak myśleć o nowej pracy. Ma półroczny zakaz pracy u konkurencji: Ma półroczny zakaz konkurencji i przez ten czas nie może pracować w innej stacji - mówi osoba z TVP w Fakcie. Oczywiście gwiazda będzie pobierała przez ten czas wynagrodzenie. Ponadto - Grażyna Torbicka może zarobić na prowadzeniu imprez. W końcu należy do grona najlepszych polskich prezenterek, a za jedną imprezę może zażądać nawet 10 tysięcy złotych!    Gdzie chcielibyście zobaczyć Grażynę Torbicką?   Zobacz także:  Agata Młynarska o odejściu Grażyny Torbickiej z TVP: "Grażyna była dla mnie Boginią. To koniec..." Grażyna Torbicka nie musi się martwić o pracę! Jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji.

Jacek Kurski gra na gitarze, Grażyna Torbicka w czarnym płaszczu
ONS
TV-Show
Jacek Kurski krytykuje Grażynę Torbicką! Zarzuca jej, że wycięła ważną wypowiedź ze swojego programu

Jacek Kurski krytykuje Grażynę Torbicką! Zarzuca jej, że ze swojego programu "Kocham kino" wycięła ważną wypowiedź reżysera "Historii Roja", która nie była przychylna poprzednim władzom TVP. O co chodziło?   Jacek Kurski krytycznie o Grażynie Torbickiej! Co jej zarzuca? Grażyna Torbicka kilka tygodni temu pożegnała się z Telewizją Publiczną po 31 latach pracy. Gwiazda podziękowała widzom swojego programu "Kocham Kino" za to, że przez lata byli z nią. Jednym z powodów odejścia Grażyny Torbickiej z TVP miała być dyskusja historyczna przed emisją filmu "Ida", na którą prezenterka się nie zgodziła. Jacek Kurski uważa jednak, że to nie z tego powodu prezenterka odeszła.  Myślę, że to nie to było powodem, bo nikt jej nie ograniczał swobody twórczej - zapewnił prezes TVP na posiedzeniu sejmowej komisji kultury i środków przekazu. Kurski idzie o krok dalej i sugeruje, że Torbicka ocenzurowała reżysera „Historii Roja” Wczoraj znalazłem list Jerzego Zalewskiego, który napisał do mnie jako prezesa Telewizji Polskiej, że protestuje przeciw ocenzurowaniu przez redaktor Grażynę Torbicką jej studia w TVP z rozmową z nim dotyczącą „Historii Roja”. Bardzo zależało mu, żeby w tej rozmowie znalazł się jeden wątek, dwukrotnie zwracał uwagę, że przez sześć lat ten projekt był blokowany i nie mógł się przebić w Telewizji Polskiej. Pani Grażyna Torbicka tę kwestię, na której szczególnie zależało reżyserowi, wycięła. Więc jeśli mówimy o cenzurowaniu pogadanek przed filmami, to proponuję, żeby pierwszym adresatem była pani Grażyna Torbicka - podkreślił Jacek Kurski. Czy Grażyna Torbicka odpowie na słowa Jacka Kurskiego? Szczerze w to wątpimy. Grażyna Torbicka ma teraz nowe wyzwania zawodowe , prowadzi prestiżowe imprezy i ciągle ma szansę dołączyć do stacji TVN, która ponoć bardzo ją namawia na...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner