Piotr Woźniak Starak chce zatrudnić Grażynę Torbicką?

Piotr Woźniak-Starak chce zatrudnić Grażynę Torbicką?! Co dalej z jej karierą?

Piotr Woźniak Starak chce zatrudnić Grażynę Torbicką?

Wydawałoby się, że po odejściu z TVP Grażyna Torbicka nie będzie miała problemu ze znalezieniem pracy. Okazuje się jednak, że ani Polsat, ani TVN nie walczą o dziennikarkę. Jednak gwiazda nie musi się martwić. Ma mnóstwo ofert prowadzenia imprez, na których może zarobić nawet do 25 tys. złotych!  Ponadto - jak donosi Fakt, gwiazdę chce zatrudnić... Piotr Woźniak-Starak!

Partner Szulim chce pracować z Torbicką!

Miliarder i partner Agnieszki Szulim jest pod wielkim wrażeniem Grażyny Torbickiej od lat. Prowadzi własną firmą producencką, a więc chciałby, aby pracowała u niego tak wielka gwiazda. Co miałaby robić? Tego na razie nie wie nikt:

Piotr od dawna podziwia jej klasę, uczciwość, pasję oraz profesjonalizm, który chwalą sobie wszyscy w branży filmowej. Proponował jej współpracę jakiś czas temu, ale wówczas odmówiła, tłumacząc się brakiem czasu. Piotr nie zamierza się poddać i będzie przekonywał panią Grażynę do przejścia pod jego skrzydła. Uważa, że jego pieniądze w połączeniu z jej wiedzą, a przede wszystkim kontaktami, mogą poskutkować zbudowaniem przez jego firmę bardzo silnej pozycji na rynku filmowym - czytamy w "Fakcie".

Tymczasem Grażyna Torbicka nie może pracować w telewizji - po odejściu z TVP ma półroczny zakaz pracy u konkurencji. Jednak może prowadzić wszelkiego rodzaju eventy i imprezy. Już w październiku będzie prowadzić Koncerty Muzyki Filmowej, na których wystąpią Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, Krzysztof Cugowski czy Mietek Szcześniaka. Czy do tego czasu będzie gwiazdą konkretnej telewizji?

 

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska skomentowała odejście Torbickiej z TVP: "Niech się teraz bawią sami ze sobą!"

 

Grażyna Torbicka na razie odpoczywa od telewizji.

Grażyna Torbicka
East News

Piotr Woźniak Starak chce z nią pracować!

Piotr Woźniak Starak w brązowym płaszczu
ONS

Czy Grażyna Torbicka przyjmie jego ofertę?

Grażyna Torbicka na Festiwalu Filmowym w Gdyni
ONS

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36