Chyba nie do końca ;(
1/4

 

Piotr i Justyna Żyła oficjalnie są w separacji. Na początku 2018 roku w mediach gruchnęła bowiem informacja, że polski skoczek wyprowadził się z ich wspólnego domu. Justyna Żyła twierdziła, że przyczyną ich rozstania była inna kobieta. Późniejsze publikacje kobiety w internecie dolewały tylko oliwy do ognia. Justyna Żyła na swoim Instagramie nie tylko napisała, że Piotr nie zajmuje się dziećmi i nie ma z nimi kontaktu, ale również... pokazała nagranie z jego wyprowadzki z domu!

 

Zobacz także: Justyna Żyła dostała oficjalny zakaz od prawników Piotra!

 

Najnowsze doniesienia napawają jednak optymizmem. Wygląda na to, że Piotr Żyła i jego żona zdołali się dogadać - przynajmniej jeśli chodzi o kwestię opieki nad ich dziećmi. Najnowsze zdjęcia nie do końca jednak potwierdzają te wieści. Czy zanosi się na happy end? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Piotr Żyła ostrzega żonę! "Przyjdzie czas na sprostowanie nieprawdziwych informacji"

2/4

 

Jak dowiedział się "Super Express", Piotr i Justyna dogadali się w sprawie opieki nad dziećmi. Córka i syn zostaną razem z Justyną Żyłą. Piotr będzie się nimi opiekował dwa razy w tygodniu pod warunkiem, że nie będzie na turnieju lub zgrupowaniu. Co więcej, ostatnio skoczek był widziany pod ich wspólnym domem. Piotrek wraz ze swoją mamą przywiózł dzieci żonie do ich domu w Wiśle. Justyna Żyła wyszła po nie, jednak unikała kontaktu z mężem. 

 

A jk wyglądało spotkanie Piotra z dziećmi? Zobacz kolejne slajd!

3/4

 

Dzieciaki bardzo tęsknią za tatą, dlatego każda chwila z nim jest dla nich na wagę złota. Córeczka ani na moment nie puszczała jego ręki. Z kolei syn Piotra Żyły spokojnie szedł obok. Z pewnością nie brakowało im tematów do rozmowy!

 

Zobacz także: Czy Justyna Żyła zostanie gwiazdą?

4/4

 

Justyna Żyła czekała, aż jej dzieci wrócą ze spotkania z tatą. Niestety, nawet ze sobą nie rozmawiali, patrząc na siebie w okularach przeciwsłonecznych. 

 

POLECAMY: Justyna Żyła: "Wybaczyłam mu zdradę, ale nie zapomniałam!"

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła