Marcin Prokop apelował w sprawie Piotra Balickiego
East News
Newsy

Piotr Balicki nie żyje. Marcin Prokop na festiwalu w Sopocie: "Gdyby był zdrowy, biegałby tutaj wśród państwa"

Marcin Prokop dzień przed śmiercią Piotra Balickiego opowiedział o nim na festiwalu w Sopocie. Wygłosił poruszający apel: "Zrobię coś, czego nikt z państwa się nie spodziewał"

Nie żyje Piotr Balicki. O śmierci 38-letniego prezentera, związanego z TVN, poinformował serwis Plejada.pl, który uzyskał potwierdzenie u rodziny mężczyzny. Od kilku miesięcy animator publiczności, zwany również "rozgrzewaczem", walczył z ciężką chorobą nowotworową. Marcin Prokop, dzień przed odejściem Piotra, oddał mu hołd podczas festiwalu w Sopocie.

Sara James nie jest zadowolona z występu w "America's Got Talent"?! "Dramat. Naprawdę"

Piotr Balicki nie żyje. Marcin Prokop apelował w sprawie kolegi z pracy

Piotr Balicki od kilku miesięcy walczył z nowotworem, o czym poinformował fanów w lutym tego roku. Po serii badań i biopsji okazało się, że to trudny do zlokalizowania czerniak. Lekarze dawali mu 30 procent szans na przeżycie, o czym opowiadał w "Mieście Kobiet" w TVN Style. Podczas rozmowy wyznał jednocześnie, że od momentu, kiedy dowiedział się chorobie, zaczął żyć tak, jakby każdy dzień miałby być tym ostatnim dniem. Miał wiele planów - nie tylko zawodowych, ale również prywatnych. Choć był optymistą, i jego łapały gorsze dni, kiedy czuł się słabiej. W telewizyjnym wywiadzie powiedział wówczas:

Są jednak ciągle gorsze dni. Obawy o przyszłość nie minęły. Boję się, że nie przeżyję do wakacji - mówił Balicki w "Mieście Kobiet".

W piątek, 19 sierpnia, w mediach pojawiła się wstrząsająca informacja o śmierci Piotra Balickiego. Mężczyzna miał 38 lat. Dzień wcześniej, podczas festiwalu w  Sopocie w TVN, Marcin Prokop wspominał o swoim koledze z pracy, który z zawodu był m.in. animatorem publiczności. Poprosił widzów o przekazanie mu dobrej energii. Nikt w tamtej chwili nie spodziewał się najgorszego:

Zrobię coś, czego nikt z państwa się nie spodziewał. Chciałem was o coś poprosić. W szpitalu leży chłopak, który jest bardzo ciężko chory i jest częścią naszej TVN-owej rodziny. To jest człowiek, który gdyby był zdrowy, biegłaby tutaj wśród państwa i rozgrzewałby publiczność. Oddawałby wam swoją dobrą energię. Był i może będzie najlepszy w swoim fachu. Piotrek Balicki. Chciałbym, abyście państwo oddali mu swoją dobrą energię tą, którą się dzielił, ze wszystkimi przez lata swojej pracy. Piotruś jesteśmy z tobą! - powiedział ze sceny Marcin Prokop.

Piotr Balicki nie żyje
Instagram

Co ciekawe, to Marcin Prokop kilka miesięcy temu zasugerował Piotrowi, że "nie jest w formie", zwracając mu uwagę na planie jednego z odcinków "Mam talent", przy którym razem pracowali. Gwiazdor TVN zasugerował mu wówczas, że powinien przebadać rękę, która zaczęła go boleć:

Robiliśmy edycję "Mam talent" i Marcin Prokop w przerwie reklamowej mówi do mnie, "Wiesz, masz coś dzisiaj formę gorszą". Mnie bolała ręka. Mówi: "To idź sobie sprawdź, jakiś rentgen, coś". Zrobiłem rentgen i nic. Poszedłem na rezonans. W Polsce, żeby się zdiagnozować to nie jest łatwa sytuacja. Musisz na to czekać albo zapłacić za to duże pieniądze. W końcu okazało się, że to moje czekanie bezsensowne było błędem. Być może byłbym w innej sytuacji, ale czekałem miesiąc na ten rezonans, licząc, że jest to jakaś kontuzja. Okazało się, że to nie jest kontuzja, że to jest guz. Ten guz trzeba było zdiagnozować czy jest groźny, czy nie groźny. Trzeba było na to poczekać trzy tygodnie - opowiadał Piotr Balicki w "Mieście kobiet".

Mężczyzna odszedł w wieku 38 lat. Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje.

Zobacz także: Piotr Balicki w druzgocącym wyznaniu o nowotworze: "Boję się, że nie przeżyję do wakacji"

 

 

Piotr Balicki
pio_bal/Instagram
Newsy
Piotr Balicki w druzgocącym wyznaniu o nowotworze: "Boję się, że nie przeżyję do wakacji"
Piotr Balicki znany fanom z "Mam Talent" opowiedział o swojej trudnej walce z nowotworem. Leczenie daje mu 30% na przeżycie, ale prezenter chce wrócić do pracy!

Piotra Balickiego widzowie doskonale kojarzą jako animatora w "Mam Talent" czy"Twoja twarz brzmi znajomo". To właśnie on jest odpowiedzialny za zabawianie publiczności i świetnie sobie w tym radzi! Gwiazdor TVN jest także prezenterem i reżyserem. W "Małych Gigantach" mogliśmy oglądać go jako trenera. W ostatnim czasie jednak Piotr Balicki zniknął z pracy, bo zmaga się z nowotworem. Jego ciało zaatakował czerniak, który spowodował liczne przerzuty. Mimo dość dramatycznych rokowań, prezenter stara się planować swoją przyszłość i marzy o powrocie do "Mam Talent", ale boi się, że nie zdąży... Piotr Balicki o nowotworze: "Przez pierwsze dwa miesiące od diagnozy wiedziałem, że każdy dzień jest tym ostatnim dniem" Piotr Balicki walczy z rakiem , prezenter przyznał, że pierwsze niepokojące objawy pojawiły się właśnie na planie "Mam Talent". Marcin Prokop zasugerował koledze, że dziś "nie jest w formie". Prezenter w rozmowie w "Mieście Kobiet" wspomniał ten moment: - Robiliśmy edycję "Mam talent" i Marcin Prokop w przerwie reklamowej mówi do mnie, "Wiesz, masz coś dzisiaj formę gorszą". Mnie bolała ręka. Mówi: "To idź sobie sprawdź, jakiś rentgen, coś". Zrobiłem rentgen i nic. Poszedłem na rezonans. W Polsce, żeby się zdiagnozować to nie jest łatwa sytuacja. Musisz na to czekać albo zapłacić za to duże pieniądze. W końcu okazało się, że to moje czekanie bezsensowne było błędem. Być może byłbym w innej sytuacji, ale czekałem miesiąc na ten rezonans, licząc, że jest to jakaś kontuzja. Okazało się, że to nie jest kontuzja, że to jest guz. Ten guz trzeba było zdiagnozować czy jest groźny, czy nie groźny. Trzeba było na to poczekać trzy tygodnie - opowiadał Piotr Balicki.      ...

Przyjaciele i bliscy żegnają Piotra Balickiego
Newsy
Przyjaciele żegnają Piotra Balickiego: "Zawsze kolorowy, serdeczny i roześmiany" 
Katarzyna Skrzynecka, Krzysztof Ibisz, Tomasz Ciachorowski i inni - plejada gwiazd miała okazję współpracować z Piotrem Balickim. Prezenter TVN zmarł w wieku 38 lat w wyniku ciężkiej choroby

W piątek, 19 sierpnia, w mediach pojawiła się tragiczna informacja o śmierci Piotra Balickiego, prezentera TVN, związanego z takimi programami "Mam talent" czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", przy których pracował jako animator publiczności. Balicki w swoim fachu był niezastąpiony, o czym świadczą wpisy jego bliskich i przyjaciół oraz gwiazd, które miały z nim okazję pracować. Zobaczcie, co napisał m.in. Krzysztof Ibisz. Piotr Balicki nie żyje. Wspomnienia przyjaciół  Piotr Balicki od kilku miesięcy walczył z ciężką chorobą - czerniakiem. W jednym z wywiadów, kilka miesięcy temu, prezenter opowiadał o walce z nowotworem. Snuł wiele planów na przyszłość, a najbardziej chciał wrócić do pracy, która dawała mu najwięcej satysfakcji. Choć był optymistą, dopadały go także cięższe momenty.  Obawy o przyszłość nie minęły. Boję się, że nie przeżyję do wakacji - mówił Piotr w "Mieście Kobiet" w TVN Style. Mężczyzna zmarł w wieku 38 lat. To ogromny cios dla jego rodziny i przyjaciół. We wspomnieniach gwiazd, które pracowały z Piotrem, nie brakuje ciepłych i poruszających słów o jego sile, uśmiechu i charyzmie:  Miałam napisać dziś coś pogodnego... zabawnego ... Nie uda się .... 🖤 Dziś dotarła do nas bardzo smutna wiadomość .... Piotra , który przez tyle lat pracował z nami na planie @twojatwarzbrzmiznajomo , zabrała ciężka i nieuleczalna choroba.... 🖤🖤🖤😥 Zawsze pełen pogody ducha, poczucia humoru, życzliwości i Pozytywnej Roześmianej Energii , która udzielała się nam wszystkim.... Tak ciężko w to uwierzyć 😥 Piotrek miał tylko 38 lat. Najszczersze Wyrazy Współczucia dla Rodziny i bliskich. W naszych sercach Piotr zostanie zawsze kolorowy, serdeczny i roześmiany - napisała Kasia Skrzynecka.      ...

Szczegóły pogrzebu Piotra Balickiego
Instagram @pio_bal
Newsy
Rodzina przekazała szczegóły pogrzebu Piotra Balickiego. Spocznie w ważnym dla niego miejscu
19 sierpnia media obiegła tragiczna informacja o śmierci Piotra Balickiego, który od kilku miesięcy walczył z nowotworem. Rodzina konferansjera zdecydowała się przekazać szczegóły pogrzebu.

W piątek, 19 sierpnia media obiegły tragiczne informacje o śmierci Piotra Balickiego. Konferansjer, związany z TVN oraz Polsatem od kilku miesięcy toczył nierówną walkę z chorobą. Informacje zostały potwierdzone przez najbliższych mężczyzny. Teraz rodzina zdecydowała się przekazać szczegóły pogrzebu. Okazuje się, że Piotr Balicki spocznie w ważnym miejscu, które dawało mu radość i ukojenie.  Nie żyje Piotr Balicki. Szczegóły pogrzebu Piotr Balicki nie żyje,  a informacja o jego śmierci wstrząsnęła światem show-biznesu. Konferansjer od ponad 20 lat związany był z produkcją telewizyjną, pracował jako reżyser oraz animator publiczności w takich programach jak "Mam talent", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czy "Taniec z Gwiazdami". Na początku 2022 roku  Piotr Balicki poinformował swoich fanów o swojej chorobie . 38-latek przez kilka miesięcy dzielnie walczył z chorobą, a na dzień przed jego odejściem  Marcin Prokop wystosował apel  do sopockiej publiczności, w którym poprosił o przekazywanie dobrej energii jego serdecznemu przyjacielowi.  Jak udało się ustalić portalowi Plejada.pl, Piotr Balicki spocznie w Krakowie.  Piotr Balicki zostanie pochowany w piątek, 26 sierpnia 2022 r. o godz. 15.00 w Kościele Matki Bożej Różańcowej przy ul. Skotnickiej 139a w Krakowie - przekazali najbliżsi.  Kraków jest miastem rodzinnym Piotra Balickiego. Mężczyzna zawsze podkreślał, że uwielbia to miejsce i ma ono szczególne miejsce w jego sercu. Gdy tylko dowiedział się o swojej chorobie i był coraz słabszy, zdecydował się na wyjazd do stolicy Małopolski.  Żeby nie tracić nadziei, uciekam do Krakowa. To moje rodzinne miasto, tam mam wszystkich bliskich. I każdego wieczoru robię dla nich ogromną kolację z innego regionu świata. Mówię im: dziś macie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik