Party Stories
Newsy

Przygotujcie chusteczki i obejrzyjcie film o psie, który czekał pod szpitalem na swojego właściciela VIDEO

Nowy hit internetu

Ten film od kilku dni jest hitem internetu! Bohaterem filmu, który stworzyła argentyńska fundacja promująca dawstwo organów jest starszy mężczyzna i jego pies. Gdy mężczyzna trafia do szpitala, jego czworonożny przyjaciel przez wiele dni czeka na niego pod drzwiami szpitala.

Co dzieje się potem? Tego nie jesteście w stanie przewidzieć. Musicie to zobaczyć. Uwaga! Przygotujcie chusteczki. Będą potrzebne.


 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Koronawirus w Polsce. Ile jest przypadków zarażonych?
East News
Newsy
11. śmiertelna ofiara koronawirusa w Polsce! We wrocławskim szpitalu w nocy zmarło dwóch pacjentów
Kolejna śmiertelna ofiara koronawirusa w Polsce!

W szpitalu we Wrocławiu zmarł kolejny pacjent zarażony koronawirusem . Jak podaje Radio Zet, mężczyzna w średnim wieku zmarł w nocy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego przy ulicy Koszarowej: W nocy w szpitalu przy Koszarowej zmarł mężczyzna w średnim wieku chory na #Covid19 oraz mężczyzna w starszym wieku, który trafił dopiero w nocy do szpitala i nie ma wyniku jego badania na zarażenie #koronawirus.em #koronawiruspolska @RadioZET_NEWS Mężczyzna przebywał na oddziale intensywnej terapii i był podłączony do respiratora. Jego stan był określany jako bardzo ciężki i w nocy z wtorku na środę mężczyzna zmarł. Okazuje się, że tej samej nocy nastąpił zgon jeszcze jednego pacjenta, który trafił do tego szpitala. Został mu przeprowadzony test na obecność koronawirusa , ale wynik nie jest jeszcze znany!  Ilu chorych na COVID-19 jest obecnie w Polsce? Na chwilę obecną Ministerstwo Zdrowia podaje 901 osób zarażonych koronawirusem w Polsce. Od dziś do 11 kwietnia obowiązuje zakaz opuszczania domu! #Wroclaw W nocy w szpitalu przy Koszarowej zmarł mężczyzna w średnim wieku chory na #Covid19 oraz mężczyzna w starszym wieku, który trafił dopiero w nocy do szpitala i nie ma wyniku jego badania na zarażenie #koronawirus .em #koronawiruspolska @RadioZET_NEWS — Grazyna Wiatr (@grazwiatr) March 25, 2020      

Pierwsza ofiara koronawirusa w Polsce
EastNews
Newsy
Koronawirus w Polsce. Druga ofiara śmiertelna. Zmarł pacjent z Wrocławia! 

Nie żyje 73-letni pacjent zarażony koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że drugą śmiertlelną ofiarą niebezpiecznego wirusa jest pacjent ze szpitala we Wrocławiu. Mężczyzna był w ciężkim stanie i zmagał się z innymi chorobami.  Zmarła druga osoba zakażona #koronawirus. To 73-letni mężczyzna, który w stanie ciężkim przebywał we wrocławskim szpitalu (woj. dolnośląskie) i miał choroby współistniejące- poinfomorwało Ministerstwo Zdrowia.  Niestety, to już druga ofiara śmiertelna w Polsce. 12 marca w szpitalu w Poznaniu zmarła 57-letnia kobieta, która trafiła pod opiekę specjalistów zaledwie kilka dni wcześniej. Kobieta była wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.  Zobacz także:  Zmarła pacjentka zarażona koronawirusem. Miała 57 lat. Jak zachorowała? Jakie miała objawy? Zmarł 73-letni mężczyzna zarażony koronawirusem.

Koronawirus w Polsce. Ile jest przypadków zarażonych?
East News
Newsy
Pierwszy polski pacjent zarażony koronawirusem opuścił szpital, co mówi dziennikarzom!
Pacjent zero zarażony koronawirusem wrócił do domu! jakie były jego pierwsze słowa?

Pacjent zero, czyli pierwsza osoba, u której potwierdzono zarażenie koronawirusem , opuścił już szpital w Zielonej Górze. Mężczyzna na oddziale zakaźnym przebywał ponad dwa tygodnie, a na chwilę obecną jest pierwszą osobą całkowicie wyleczoną z koronawirusa. Po wyjściu ze szpitala Mieczysław Opałka powiedział dziennikarzom, że teraz czuje się wolnym człowiekiem. Jak podsumował swój pobyt w szpitalu? Zobaczcie... Pacjent zero opuścił szpital w Zielonej Górze! Mężczyzna tuż po opuszczeniu placówki medycznej podziękował Opatrzności Bożej, personelowi szpitala i znajomym, którzy go wspierali: Dziękuje Opatrzności Bożej, że dostałem dar życia. Mam kolegów, którzy mnie tu wspomagali dobrym słowem. Dziękuje również całemu personelowi - powiedział Mieczysław Opałka.  Pacjent zero potwierdził, że wszystkie wyniki badań są bardzo dobre i opuszcza szpital jako całkowicie zdrowy . Po niemal 20 dniach na oddziale zakaźnym mężczyzna marzy o chwili spokoju: Chciałbym też mieć trochę spokoju. Różne rzeczy słyszałem, np. że będę miał kwarantannę. Teraz chce zniknąć, mieć trochę spokoju. Jestem szczęśliwy, bo wychodzę stąd na nogach. Jestem całkowicie zdrowym człowiekiem, wszystkie wyniki mam wzorowe. (...)  Jestem całkowicie zdrowy, już 19 dni byłem w szpitalu. Teraz mogę robić wszystko, jestem człowiekiem wolnym  - dodał na koniec "pacjent zero". Na koniec Mieczysław Opałka życzył wszystkim dużo zdrowia. Mamy nadzieję, że już wkrótce ilość wyleczonych pacjentów znacznie się zwiększy! Zobacz także:  Premier zdradził w rozmowie z gwiazdą Youtube'a, co dalej nas czeka! Czy ogłoszą stan wyjątkowy?  Cały czas trwają prace nad szczepionką na koronawirusa!    

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner