Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry
Meghan Markle, książę Harry
East News
1/7
Meghan Markle, książę Harry
East News

Książę Harry pierwszy raz pokazał publicznie swoją dziewczynę Meghan Markle! Plotki o tym, że brytyjski książę spotyka się z amerykańską aktorką znaną szerokiej publiczności głównie z serialu "Suits" pojawiały się od roku. Jednak do tej pory, para starała się ukrywać przez paparazzi. Wszystko wskazuje na to, że ich związek stał się już bardzo poważny. Może o tym świadczyć pierwsze oficjalne wyjście księcia Harry'ego i Meghan Markle. Książę przebywa obecnie w Kanadzie, gdzie bierze udział w Invicus Games, zawodach przeznaczonych dla weteranów wojennych. To właśnie w czasie poniedziałkowego meczu tenisowego para po raz pierwszy pokazała się razem, tym samym potwierdzając swój związek.

 

Zobacz też: Książę Karol był rozczarowany narodzinami Harry'ego?! Nowe fakty z taśm księżnej Diany

 

Jeśli wierzyć spekulacjom zagranicznych mediów, wspólne wyjście pary może zwiastować rychłe zaręczyny księcia Harry'ego z Meghan Markle, a co za tym idzie, kolejny ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Jednak zanim aktorka włoży suknię ślubną, przyjrzyjmy się temu, co miała na sobie w czasie wyjście z księciem. Królowa Elżbieta raczej nie będzie pod wrażeniem tej stylizacji...

 

Polecamy: Motyle w brzuchu, rozproszone myśli – zauroczenie a zakochanie

2/7
Meghan Markle, książę Harry
East News

Książę Harry zaprezentował światu swoją dziewczynę Meghan Markle. Widać było, że 33-letni książę i 36-letnia aktorka świetnie się dogadują. Mimo obecności fotoreporterów, książę i jego wybranka nie kryli się ze swoimi uczuciami. Przeciwnie! Trzymali się za ręce, nie brakowało uścisków i innych czułych gestów. Niewątpliwie to znak, że związek jest poważny.

3/7
Meghan Markle, książę Harry
East News

Meghan Markle na mecz tenisa wybrała casualową stylizację. Miała na sobie białą koszulę o fasonie oversize oraz jasne dżinsy-rurki. Dobrała do nich brązową torebkę typu shopper oraz balerinki w takim samym kolorze. Wyglądała klasycznie i elegancko. Jednak mamy wrażenie, że dżinsy z dziurami na kolanach mogły przyprawić królową Elżbietę o lekkie drżenie serca. ;)

4/7
Meghan Markle, książę Harry
East News

Jeśli książę Harry oświadczy się Meghan Markle i aktorka wejdzie do brytyjskiej rodziny królewskiej, czeka ją udział w wielu oficjalnych spotkaniach. Niewątpliwie wpłynie na styl ubierania Markle. Podobnie jak to było w przypadku Kate Middleton, która po poślubieniu księcia Williama stała się bardziej elegancka, a każdy jej strój jest starannie dobierany.

5/7
Meghan Markle, książę Harry
East News

Księciu Harry'emu i Meghan Markle życzymy wszystkiego najlepszego! I trzymamy kciuki za szybkie zaręczyny. ;) 

6/7
Meghan Markle, książę Harry
East News
7/7
Meghan Markle, książę Harry
East News
Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle