Magdalena Żuk była opętana?!
Co powiedział?
1/4
Magdalena Żuk była opętana?!

 

Magdalena Żuk zmarła w wyniku przestępstwa?! Głośna sprawa Polki, która w zagadkowych okolicznościach zginęła podczas wakacji w Egipcie znów wzbudza ogromne emocje! Wszystko przez emocjonalny wpis siostry Magdaleny Żuk, która napisała wprost, że nowe dowody, które posiada prokuratura, zaprzeczają wcześniejszym teoriom, że kobieta miała problemy ze zdrowiem psychicznym. Anna Cieślińska napisała jednak, że prokuratura nie chce zwolnić jej z obowiązku zachowania tajemnicy i nie zamierza opublikować informacji, które - według siostry Magdaleny Żuk - wskazują na to, że Polka padła ofiarą przestępstwa. 

Jak już wiemy, prokuratura odpowiedziała na wpis kobiety zapewniając, że nie ma żadnych nowych dowodów, które mogą wskazywać, że Magdalena Żuk zginęła w wyniku przestępstwa! 

Teraz całą sprawę komentuje pełnomocnik rodziny Żuk! Paweł Jurewicz nie ukrywa, że jest oburzony działaniami prokuratury!

 

Zobacz także: Przełom w sprawie Magdaleny Żuk?! Jej siostra ujawniła szokujące informacje dotyczące śledztwa!

2/4
Siostra Magdaleny Żuk o śledztwie
Facebook

 

Prokuratura zaprzeczyła informacjom podanym przez siostrę Magdaleny Żuk. A jak całą sprawę komentuje pełnomocnik rodziny zmarłej kobiety? Paweł Jurewicz w rozmowie z portalem Wirtualna Polska w bardzo mocnych słowach ocenił działania prokuaratury! Pełnomocnik przyznaje, że złożył wniosek ujawienie niektórych dokumentów. 

Prokuratura dysponuje dowodami, które wskazują na inny scenariusz, niż ten przedstawiany przez śledczych do tej pory, czyli o samobójstwie z powodu choroby psychicznej - zapewnił Paweł Jurewicz. - (...) Nie może być tak, że są publikowane szczątkowe informacje z pominięciem tych, które wskazują na to, o czym napisała siostra Magdaleny Żuk - że padła ona ofiarą przestępstwa. Nie ma co do tego wątpliwości.

Co jeszcze powiedział pełnomocnik rodziny Magdaleny Żuk? Jak ocenia całą sprawę? 

 

Zobacz także: Odnaleziono samochód Magdaleny Żuk? Zaskakujące doniesienia!

3/4
 Magdalena Żuk popełniła samobójstwo?
Instagram

 

Pełnomocnik rodziny Magdaleny Żuk skomentował również informacje, które podają media, że prokuratura ma dowody na to, że kobieta stosowała leki stosowane w leczeniu chorób psychicznych. Paweł Jurewicz nie ukrywa, że takie przecieki są oburzające! 

Gospodarzem postępowania jest prokuratura i to ona decyduje, co można ujawnić, a czego nie. Śledczy podejmują decyzję, by ujawnić, jakie badania i opinie są zlecane w tej sprawie. W ten sposób wyraźnie naprowadzają opinię publiczną na jeden scenariusz, który zakłada, że Magdalena Żuk leczyła się psychiatryczne, wyjechała za granicę i tam – mówiąc wprost – szajba jej odbiła - w rozmowie z portalem wp.pl komentuje pełnomocnik rodziny Magdaleny Żuk. 

Paweł Jurewicz mówi wprost!

Na temat jej rzekomej choroby wypowiadali się profesorowie, ale gdyby poznali akta, których prokuratura nie chce ujawnić, to poczerwienieliby ze wstydu.

 

Zobacz także: Tak wyglądały ostatnie chwileMagdaleny Żuk w Polsce 

4/4
Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

 

Niestety, po ponad roku od śmierci Magdaleny Żuk strona egipska do tej pory nie przesłała do Polski wszystkich dowodów w sprawie. Jak komentuje to pełnomocnik zmarłej kobiety?

(...) Po prostu ręce opadają. Ktoś nie chce, by trafiły do Polski - mówi wprost. 

Czy bez dowodów przesłanych z Egipty sprawa Polki kiedyś się wyjaśni? 

Może być ono jedynie zakończone z powodu braku dowodów wskazujących, ale te dowody są. Ale wiem o tym tylko ja, rodzina Magdaleny Żuk i prokuratura. Siostra zmarłej mówi otwarcie, że są dokumenty, które wskazują na to, iż doszło do przestępstwa. Prokuratura oficjalnie zaprzecza. Rodzina wnosi więc o to, by śledczy ujawnili konkretne dokumenty, by opinia publiczna mogła sama ocenić. Prokuratura nie chce tego zrobić - mówi pełnomocnik w portalu wp.pl.

Myślicie, że tym razem prokuratura odpowie na zarzuty pełnomocnika rodziny Magdaleny Żuk?

 

Zobacz także: Śmierć w rodzinie – jak poradzić sobie ze stratą i żałobą?

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk