Antek Królikowski, Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska Antek Królikowski, Paweł Królikowski, Antek Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska Antek Królikowski, Paweł Królikowski, Antek Królikowski, Paweł Królikowski,
Antek Królikowski, Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
East News/Instagram
1/5
Antek Królikowski, Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
East News/Instagram

Nie jest tajemnicą, że Antoni Królikowski pochodzi z aktorskiej rodziny - zarówno ojciec Paweł Królikowski, jak i matka Małgorzata Ostrowska-Królikowska (a nawet wujek Rafał Królikowski!) od lat grają w popularnych polskich produkcjach. Antoni był więc skazany na aktorską karierę. ;) Sam gra w filmach i serialach od lat. Mogliśmy go podziwiać już w "Czasie honoru", "39 i pół", Weekendzie", "1920 Bitwie Warszawskiej" czy nawet w serialu "Przyjaciółki"! Czy rodzice pomogli mu w karierze i to dzięki nim zdobył upragnione role? Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Jak zostać aktorem: casting, studia aktorskie lub teatralne

2/5
Antek Królikowski, Paweł Królikowski,
Instagram

Paweł Królikowski udzielił wywiadu w tygodniku "Twoje Imperium", w którym dosadnie skomentował karierę swojego syna Antka. Aktor nie pozostawił żadnych wątpliwości, komu Antoni zawdzięcza swoją karierę. Co powiedział Paweł Królikowski? Odpowiedź znajdziecie na kolejnej stronie.

 

Zobacz: Dobre nawyki i otwartość na doświadczenia – tak się osiąga sukces

3/5
Antek Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Instagram

Paweł Królikowski stanowczo podkreślił, że Antoni sam zapracował na swoje nazwisko.

- (...) pragnę zaapelować, żeby ci, którzy myślą, że moja żona i ja załatwiliśmy Antkowi wszystko, odczepili się wreszcie od niego. To zdolny młody człowiek i ani tatuś, ani mamusia niczego nie podali mu na tacy. Sam dobrze sobie radzi, a na parę groszy i nagrody bardzo ciężko pracuje - powiedział Paweł Królikowski.

 

Zobacz: Kiedy można, a kiedy nie można zatrudniać krewnych? 

4/5
Antek Królikowski, Paweł Królikowski,
East News

Aktor wyznał również, że Antek prosi rodzinę o rady, ale zawsze i tak kieruje się swoją intuicją.

 

Zobacz: Wiecie czym jest smart love?! Julia Wieniawa zdradza jak wygląda jej związek z Antkiem Królikowskim