Paweł Królikowski o swoim stanie zdrowia
ONS

Paweł Królikowski o swoim zdrowiu: „Gdyby nie lekarze i cud, pewnie byśmy już nie rozmawiali”

Paweł Królikowski o swoim stanie zdrowia
ONS

Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się niepokojące informacje na temat zdrowia Pawła Królikowskiego. Aktor trafił wówczas do szpitala, o czym poinformował na Facebooku Piotr Gąsowski. Ze względu na problemy zdrowotne Królikowskiego odwołano spektakle z jego udziałem, a tabloidy zastanawiały się, czy wystąpi w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz w serialu "Ranczo". Sam aktor już kilka dni później bagatelizował sytuację tłumacząc, że nic mu nie jest. Zobacz: Paweł Królikowski po raz pierwszy o swoim stanie zdrowia. Jak się czuje aktor?

Paweł Królikowski dopiero teraz przyznaje, jak poważny był stan jego zdrowia. W rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" mąż Małgorzaty Ostrowskiej przyznał, że zawdzięcza lekarzom życie.

Gdyby nie lekarze i cud to byłoby bardzo źle, pewnie byśmy już nie rozmawiali. Na szczęście jestem już wyleczony. Gdy wychodziłem do domu, usłyszałem: "Proszę iść do domu, cieszyć się życiem i wracać do pracy".


Jak zapewnia sam aktor, już wkrótce zobaczymy go w show Polsatu TTBZ. Pod koniec sierpnia rozpocznie również prace nad kolejnym sezonem wielkiego hitu TVP "Ranczo".

Zobacz: Chotecka o ostatnim sezonie "Rancza": Ciężko będzie się rozstać


Paweł Królikowski na gali TeleKamery 2015
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska na gali Wielcy Małym

Więcej na temat Paweł Królikowski
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48