Doda stanowczo zareagowała na gorzkie komentarze pod adresem Dagmary Kaźmierskiej. W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" ulubienica widzów zatańczyła walca, a Iwona Pavlović ostro oceniła jej występ. Doda podczas relacji na InstaStories pokazała, że oglądała taneczne show Polsatu i stanęła w obronie "Królowej życia".

Reklama

Doda broni występu Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z Gwiazdami"

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami. W świąteczną niedzielę widzowie zobaczyli piątą odsłonę tanecznego show Polsatu. Tym razem to Kamil Baleja pożegnał się z "Tańcem z Gwiazdami", a jego odpadnięcie podzieliło fanów programu. Ogromne emocje wywołał również występ Dagmary Kaźmierskiej. Tym razem "Królowa życia" zatańczyła walca, którego zadedykowała swojemu synowi. Co ciekawe, w "Tańcu z Gwiazdami" nastąpił przełom i jurorzy pochwalili Dagmarę Kaźmierską- jedynie Iwona Pavlović znów była dla niej bezlitosna.

Uważam, że jako jedyna nie robisz w tym programie postępów. Tańczysz identycznie, tak jak tańczyłaś w pierwszym odcinku
mówiła Iwona Pavlović.
Dagmara Kaźmierska oraz Marcin Hakiel
Wojciech Olkusnik/East News

Ostatnio zapytaliśmy Dodę, komu kibicuje w "Tańcu z Gwiazdami"- czy jest to Roksana Węgiel czy Dagmara Kaźmierska. Teraz artystka pokazała, że oglądała ostatni odcinek show Polsatu i od razu zareagowała na występ Kaźmierskiej. Doda pokazała fragment tańca "Królowej życia" i stanęła w jej obronie.

Co wy tak gadacie na tą Dagmarę? ładnie dziewczyna tańczy, o jak zawija
mówiła Doda.
Doda stanęła w obronie Dagmary Kaźmierskiej
Instagram @dodaqueen
Reklama

A Wam podobał się występ Dagmary Kaźmierskiej w piątym odcinku "Tańca z Gwiazdami"? Myślicie, że "Królowa życia" dojdzie aż do wielkiego finału?

Fot. Wojciech Olkusnik/East News, Warszawa, 31.03.2024. Taniec z Gwiazdami XIV edycja POLSAT - odcinek 5. N/z: Dagmara Kazmierska, Marcin Hakiel
Fot. Wojciech Olkusnik/East News, Warszawa, 31.03.2024. Taniec z Gwiazdami XIV edycja POLSAT - odcinek 5.
N/z: Dagmara Kazmierska, Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama