Choć fani do końca mieli nadzieję, że w świątecznym odcinku "Tańca z gwiazdami" nie odpadnie żadna para, stało się inaczej. Zagrożeni byli Dagmara i Marcin oraz Kamil i Magdalena, a finalnie to drugi z duetów opuścił show. W sieci już zaczęły pojawiać się pierwsze opinie widzów, których, jak się okazało, werdykt mocno podzielił.

Reklama

Fani oburzeni werdyktem w 5. odcinku "Tańca z gwiazdami"

5. odcinek "Tańca z gwiazdami" okazał się być prawdziwą lawiną emocji. Najpierw to Roksana Węgiel popłakała się, wspominając o tym, że nie może spędzić świąt z rodziną, a następnie Dagmara Kaźmierska zaczęła mówić o bliskich i również nie mogła powstrzymać wzruszenia. Co więcej, "Królowa życia" znów zgarnęła nie najwyższe noty, a Iwona Pavlović ostro stwierdziła, że jest jedyną uczestniczką, która nie robi postępu!

Zdawało się więc, że nikogo nie zdziwił fakt, że to właśnie Dagmara i Marcin Hakiel byli jedną z zagrożonych par. Kolejną byli Kamil Baleja i Magdalena Perlińska, którzy jednak zdobyli wiele pozytywnych opinii za swoją choreografię. Napięcie sięgało zenitu, aż w końcu dowiedzieliśmy się, że właśnie Kamila i Magdy nie zobaczymy już w show! Co ciekawe, Dagmara Kaźmierska wydawała się takim obrotem spraw mocno zdziwiona.

Kamil Baleja, Magdalena Perlińska
Kamil Baleja, Magdalena Perlińska ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Tymczasem na profilu "Tańca z gwiazdami" już zaczęły pojawiać się pierwsze opinie, jak możemy zobaczyć... bardzo podzielone. Jedni uważają werdykt za słuszny, natomiast inni są zdania, że to jednak Kaźmierska i Hakiel powinni opuścić program. Niektórzy ostro uderzają w gwiazdę TTV, doszukując się pewnych "układów" za kulisami.

Szkoda, myślałam, że Dagmara wreszcie odpadnie
Nie rozumiem, dlaczego Dagmara jest przepychana do kolejnego odcinka. Żeby zwiększyć oglądalność? Nawet Marcin był zdziwiony, że zostali
Czas najwyższy. Pan Kamil niezwykle sympatyczny, ale niestety jeden z dwóch najsłabszych uczestników
To jest jakiś żart? Chłop się prezentował tysiąc razy lepiej, niż Dagmara, a ona przechodzi z odcinka na odcinek
Dagmara to musi mieć niezłe plecy
Sprawiedliwy werdykt

Kibicowaliście Kamilowi i Magdalenie?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Przełom w "Tańcu z Gwiazdami". Jurorzy pochwalili Dagmarę Kaźmierską, ale Iwona Pavlović była bezlitosna

Kamil Baleja, Magdalena Perlińska
Kamil Baleja, Magdalena Perlińska Wojciech Olkusnik/East News
Dagmara Kaźmierska oraz Marcin Hakiel
Fot. Wojciech Olkusnik/East News, Warszawa, 31.03.2024. Taniec z Gwiazdami XIV edycja POLSAT - odcinek 5.
N/z: Dagmara Kazmierska, Marcin Hakiel Wojciech Olkusnik/East News
Fot. Wojciech Olkusnik/East News, Warszawa, 31.03.2024. Taniec z Gwiazdami XIV edycja POLSAT - odcinek 5. N/z: Dagmara Kazmierska, Marcin Hakiel
Fot. Wojciech Olkusnik/East News, Warszawa, 31.03.2024. Taniec z Gwiazdami XIV edycja POLSAT - odcinek 5.
N/z: Dagmara Kazmierska, Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama