Paulina Sykut
ONS.pl/Mat. prasowe
1/5
Paulina Sykut
ONS.pl/Mat. prasowe

Paulina Sykut była jedną z gwiazd, które zjawiły się na poniedziałkowym evencie marki Sugarfree we Wrocławiu. To właśnie tam odbył się pokaz, a także otwarcie nowego salonu ulubionej marki gwiazd. Na tę okazję Paulina Sykut wybrała sukienkę marki Sugarfree, a także białe kozaki. Co ciekawe, patrząc na stylizację pięknej prezenterki, nie sposób nie zdobyć się na małą modową refleksję. Jeszcze do niedawna strój Pauliny Sykut mógł uchodzić za szczyt kiczu - białe kozaczki przez lata kojarzyły się jednoznacznie i były synonimem największego modowego obciachu. Panterka też nie miała dobrego PR-u, ale do czasu. Teraz zarówno zwierzęcy wzór, jak i białe kozaki należą do najgorętszych trendów sezonu. 

 

Podoba  się wam look Pauliny Sykut i chciałybyście wyglądać tak samo? My wiemy, gdzie kupić zarówno sukienkę prezenterki, jak i buty! Zajrzyjcie na kolejne strony galerii.

 

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska bardziej seksowna niż Natalia Siwiec?! Sami oceńcie! Oto stylizacje gwiazd z pokazu Sugarfree

2/5
Paulina Sykut
ONS.pl

Paulina Sykut doskonale zna się na trendach, a jednocześnie potrafi bawić się modą. Nie każda kobieta miałaby odwagę połączyć zwierzęce wzory z białymi kozaczkami. Paulina doskonale jednak zdaje sobie sprawę, że właśnie taki look jest teraz na topie!

 

Zobacz: Szukasz kurtki na zimę dla swojej córeczki? Zainspiruj się córką Pauliny Sykut!

3/5
Paulina Sykut sukienka
Mat. prasowe

Sukienka Pauliny Sykut pochodzi z kolekcji Sugarfree. To model Marion, który kosztuje 199 złotych! Kreację można kupić w kilku wzorach.

 

Zobacz: Paulina Sykut-Jeżyna w czapce z uszami! Przygotowaliśmy przegląd podobnych już od 19 zł! Shopping

 

Paulina Sykut
Mat. prasowe
Mat. prasowe

4/5
Paulina Sykut
Mat. prasowe

Do tego Paulina Sykut dobrała białe kozaki Hego's Milano za 699,99 złotych.

 

Zobacz: Paulina Sykut-Jeżyna w szarym płaszczu za 699 zł. Modne płaszcze w szarym kolorze znaleźliśmy już od 199zł!

 

Paulina Sykut
Mat. prasowe
Mat. prasowe

5/5
Paulina Sykut
ONS.pl

Podoba się wam look Pauliny Sykut, a może uważacie, że był jednak zbyt odważny?

 

Zobacz: Jesienny look nie musi być smutny! Postaw na kwiaty jak Paulina Sykut-Jeżyna