Paulina Sykut-Jeżyna i jej mąż, Piotr Jeżyna, ostatnio dali się sfotografować paparazzi. Kiedy błysnęły flesze, małżonkowie, choć zajęci zakupami, czule się do siebie przytulali. Przy okazji fotoreporterom udało się uchwycić stylizację gwiazdy Polsatu. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna tulą się do siebie w sklepie. ZDJĘCIA

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna tworzą szczęśliwy i udany związek już od ponad 20 lat. Poznali się, gdy ona była jeszcze uczennicą szkoły średniej. Choć od razu wpadli sobie w oko, zostali parą dopiero po dwóch latach. Od tamtej pory są nierozłączni. Najnowsze zdjęcia paparazzi pokazują, że uczucia między małżonkami mimo upływu lat wcale nie wygasły, przeciwnie. Nadal w sobie zakochani okazują sobie czułości przy każdej okazji.

Zobacz także: Paulina Sykut pokazała twarz córki! "Jaki słodziak" komentują fani

Paulina Sykut-Jeżyna i jej mąż wybrali się na drobne zakupy. I to właśnie w jednym ze stołecznych sklepików wypatrzyli ich czujni fotoreporterzy, którzy zaczęli robić im zdjęcia przez otwarte drzwi. Udało im się uchwycić urzekający obrazek - małżonkowie, nie wiedząc, że są pod obserwacją, zatonęli w swoich objęciach.

Zobacz także: Nikon, Charlotte, Koko, Etiennette, - poznaj najbardziej oryginalne imiona dzieci gwiazd!

Zobacz także

Prezenterka, przepuszczona w drzwiach przez szarmanckiego ukochanego, wyszła pierwsza i czujnie rozejrzała się dookoła. Gwiazda miała przy sobie zwracający uwagę i bardzo kosztowny dodatek - nie wypuszczała z ręki pikowanej torebeczki z domu mody Louis Vuitton. Za to cacko trzeba zapłacić, bagatela, 15 tysięcy złotych!

Paulina Sykut-Jeżyna wychodząc ze sklepu przegoniła męża i szybkim krokiem ruszyła w stronę zaparkowanego samochodu - przy aucie zaś spojrzała z lekkim uśmiechem prosto w obiektyw, więc prawdopodobnie wiedziała, że jej wyjście do miasta zostało uwiecznione na zdjęciach paparazzi.

Nie da się nie zauważyć ciekawej stylizacji, na jaką tego dnia postawiła 42-latka. Jak wiadomo, Paulina Sykut-Jeżyna na imprezach zachwyca elegancją, ale i na co dzień ciekawie dobiera stroje. Miała na sobie obszerną marynarkę w szarym kolorze oraz kontrastowy czerwony golf i szerokie spodnie. Całości dopełniły trampki na pogrubionej podeszwie. Do tego lekki makijaż dzienny i prosta fryzura z włosów związanych w koczek - trzeba przyznać, że wszystko wyglądało świetnie.

A jak wam się podoba stylizacja Pauliny Sykut-Jeżyny? Waszym zdaniem dobrze się zaprezentowała?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama