Paulina Sykut opublikowała na Instagramie zdjęcie z córką. Gwiazda Polsatu w miniony weekend świętowała szóste urodziny Róży i właśnie z tej okazji pochwaliła się wyjątkowym kadrem z dziewczynką. Paulina Sykut pokazała zdjęcie na którym widać twarz dziecka!

Reklama

Jesteś dla mnie jak słońce , jak głęboki oddech- napisała dumna mama.

Tylko spójrzcie na to zdjęcie i sprawdźcie, co jeszcze napisała gwiazda Polsatu.

Paulina Sykut ujawniła wizerunek córki

Paulina Sykut już od sześciu lat spełnia się w roli mamy. Córeczka prowadzącej "Taniec z Gwiazdami" urodziła się dokładnie 4 grudnia 2016 roku, ale dumna mama nie pokazywała wówczas zdjęć na których fani mogli zobaczyć, jak wygląda jej pociecha. Dopiero od jakiegoś czasu Paulina Sykut coraz śmielej chwali się córką. Teraz jednak zaskoczyła swoich fanów i pokazała zdjęcie na którym widać twarz Róży.

????????☀️❤️ Jesteś dla mnie jak słońce , jak głęboki oddech. Jesteś bielą mej duszy???? Oddam Ci Wszystko, każdy sen i drgnienie.Każdy nerw nerciała , każdy ruch i krok… #6 ????- napisała dumna mama.

Zobacz także: Czy mąż Pauliny Sykut jest zazdrosny o jej popularność? Jest szczery komentarz gwiazdy Polsatu!

Zobacz także

Fani gwiazdy są zachwyceni zdjęciem sprzed lat. Córeczka Pauliny Sykut skradła serca internautów, którzy ruszyli z komentarzami.

- Cudowne zdjęcie ❤️, takie naturalne i pełne miłości . Wszystkiego najlepszego !
- ❤️❤️❤️ jaki słodziak
- Sto lat, słodziaku! ❤️- komentują fani.

Paulina Sykut pokazała również, jak razem z bliskimi świętowała szóste urodziny córki. Tylko spójrzcie, jak zmieniła się Róża!

Zobacz także: TYLKO U NAS! Paulina Sykut-Jeżyna jest z mężem od ponad 20 lat. Mają kryzysy?

My również życzymy małej Róży wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin!

Instagram @ paulinasykutjezyna
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama