Choć mogłoby się wydawać, że medialny konflikt między Pauliną Smaszcz i Maciejem Kurzajewskim już nieco przycichł, a dziennikarz odnalazł swoje szczęście u boku Katarzyny Cichopek, teraz była żona prezentera powróciła do tematu ich małżeństwa. Zaskakujące, co powiedziała o kolejnym ślubie Kurzajewskiego!

Reklama

Paulina Smaszcz o Macieju Kurzajewskim. Mówi o ślubie i dzieciach

Nietrudno zauważyć, że związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego ma się jak najlepiej i rozwija się z dnia na dzień: jakiś czas temu gwiazdorska para ruszyła ze wspólnym podcastem, a w miniony weekend Cichopek i Kurzajewski bawili się na weselu Rafała Mroczka.

Co więcej, również Paulina Smaszcz, która niegdyś nie ukrywała niechęci wobec nowej relacji byłego męża, od dawna nie wypowiadała się w mediach na ten temat. W najnowszym wywiadzie przerwała jednak milczenie i nawiązała do drugiego ślubu byłego męża. Nie zabrakło też tematu dzieci!

Ja mu nie życzę źle. Ja mu życzę bardzo dobrze. Mam nadzieję w ogóle, że się pobiorą, że może będą mieli dzieci. To jest ojciec moich dzieci, chcę dla niego dobrze, natomiast ja walczę o jedno. (...) Mój pozew przeciwko niemu jest związany z walką o moje pieniądze. Przez 23 lata bardzo ciężko pracowałam w tym związku
- powiedziała Paulina Smaszcz dla Shownews.pl.
Dzie? Dobry TVN i jego go?cie
Wojciech OLSZANKA/East News

W tej samej rozmowie Paulina Smaszcz poruszyła też kwestię finansową. Jak się okazuje, pod tym kątem sprawy między byłymi małżonkami nie są jeszcze zamknięte:

Minęły cztery lata ponad od rozwodu, a mój były mąż jest wciąż ze mną nierozliczony. Na pewno tego nie odpuszczę, ani dla mnie, ani dla moich synów, więc nasze kontakty nie istnieją
- dodała prezenterka.
Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek
AKPA/Wojtalewicz Jarosław

Kwestie rozliczeń nie wpływają jednak - zdaniem Pauliny Smaszcz - na jej sytuację emocjonalną. Jak podkreśla, ich małżeństwo zakończyło się w pełnej zgodzie. Wspomniała też o aspektach, które wyszły na jaw już po rozstaniu. Czyżby miała na myśli nowy związek Macieja Kurzajewskiego?

Zobacz także
Ja już miałam wszystko przerobione przed rozwodem. To była moja świadoma decyzja i my rozstaliśmy się naprawdę w dużej zgodzie, tylko po długim czasie po rozwodzie wyszły rzeczy, które działy się przed rozwodem i w trakcie rozwodu, ale tym zajmują się już nasi prawnicy
- zakończyła Smaszcz.

Spodziewaliście się, że Paulina Smaszcz powróci jeszcze do tematu relacji z Maciejem Kurzajewskim? Pozostaje czekać na reakcję prezentera.

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski bawili się na weselu u Rafała Mroczka!

Paulina Smaszcz pokazała rozmowę z facetem
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na weselu
Facebook Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama