Paulina Młynarska nagrała apel do Agaty Dudy
East News/Facebook
Newsy

Paulina Młynarska nagrała apel do Agaty Dudy! "Nie kupujemy tego, że pani jest apolityczna" WIDEO

Paulina Młynarska nagrała apel do Agaty Dudy! "Nie kupujemy tego, że pani jest apolityczna" WIDEO

Paulina Młynarska apeluje do Agaty Dudy! Dziennikarka jest zdecydowaną przeciwniczką ustawy dotyczącej zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Młynarska poparła ostatnio "czarny protest" a teraz osobiście zaapelowała do żony prezydenta Andrzeja Dudy, żeby wreszcie zabrała głos w sprawie, która dotyczy przyszłości polskich kobiet i już od kilku miesięcy wywołuje tak ogromne emocje. Dziennikarka  pokazała na swoim profilu na Facebooku nagranie w którym zwraca się do do pierwszej damy, aby zareagowała na plany polityków.  

Zobacz także: Andrzej Duda broni Agaty Dudy! Dlaczego pierwsza dama nie komentuje ustawy antyaborcyjnej?


Prezydentowo, Agato Dudo, pierwsza damo zwracam się do pani z apelem w imieniu swoim i setek tysięcy, a może nawet milionów polskich kobiet, które dziś z zapartym tchem oczekują, że zajmie pani stanowisko wobec obłąkańczego projektu, ustawy całkowicie zakazującego aborcji w Polsce. My nie kupujemy tego, że pani jest apolityczna i że pani się nie angażuje a to dlatego, że wzięła pani bardzo czynny udział w kampanii prezydenckiej swojego męża i setki tysięcy kobiet zagłosowały na niego właśnie dlatego, że pani je do tego przekonywała. To dla nas bardzo ważne, żeby była pani dziś z nami. Zwracam się jako do matki, jako do nauczycielki, jak do siostry. Czekamy na panią- apelowała Paulina Młynarska.


Myślicie, że Agata Duda odpowie na apel Pauliny Młynarskiej? Żona prezydenta już kilka miesięcy temu nie skomentowała listu, który wystosowały do niej posłanki Nowoczesnej. Posłanki prosiły wówczas Agatę Dudę o wzięcie udziału w dyskusji o planowanym zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Pierwsza Dama nie odpowiedziała na list posłanek, co bardzo ostro skomentowała Dorota Wellman.

Pierwsza dama nie jest milczącą kukłą, która stoi i ładnie się uśmiecha. Pierwsza dama na swoje zadania. Tak uważam powinna pełnić swoją funkcję w tym kraju- mówiła wówczas Dorota Wellman w rozmowie z SuperExpress.tv.

 

Co ciekawe - głos w sprawie o całkowitym zakazie aborcji zabrała ostatnio Marta Kaczyńska. Córka Lecha Kaczyńskiego w swoim felietonie "wSieci" napisała wprost, że jest to "okrucieństwo".  Ciekawe, czy wypowiedź Marty Kaczyńskiej zachęci Agatę Dudę do wzięcia udziału w głośnej dyskusji.

 

Zobacz także: Ania Wyszkoni parodiuje Agatę Dudę! "I ty możesz zostać żoną prezydenta..."! Zobaczcie zabawne ZDJĘCIE

 

Paulina Młynarska apeluje do Agaty Dudy.

 

Żona prezydenta odpowie dziennikarce?

Agata Duda w różowym komplecie na Obchodach Święta Wojska Polskiego
East News

 

Paulina Młynarska aktywnie bierze udział w manifestacjach i protestach przeciwko ustawie antyaborcyjnej.

Paulina Młynarska na pokazie Roberta Kupisza
ONS

Agata Duda, Dorota Wellman
East News/ONS
Newsy
Dorota Wellman ostro o Agacie Dudzie: "Pierwsza dama nie jest milczącą kukłą"
"Kobiety powinny pokazać, że też mają zdanie", mówi dziennikarka.

Dorota Wellman ostro skrytykowała Agatę Dudę. Dziennikarce wyraźnie nie spodobało się milczenie pierwszej damy w głośnej sprawie planowanego zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Po tym jak pojawił się pomysł wprowadzenia w Polsce całkowitego zakazu aborcji, wśród Polek i Polaków zawrzało! Przez media przetoczyła się gorąca dyskusja, zaczęto organizować manifestacje oraz podpisywać petycje, by zachować ustawę w obecnym kształcie. Posłanki Nowoczesnej wystosowały do Agaty Dudy list, w którym poprosiły żonę prezydenta Andrzeja Dudy o zabranie głosu w tej sprawie. Niestety pani prezydentowa nie odpowiedziała. Ustami rzecznika kancelarii prezydenta przekazana została jedynie informacja, że pierwsza dama nie wypowie się w tej sprawie. Taki obraz żony głowy Państwa wyraźnie nie podoba się Dorocie Wellman. Rola pierwszej damy, tak mi się wydaje, nie polega na noszeniu ładnych sukienek, dobrze dopasowanych, jak się ma taką sylwetkę. Nie polega też na tym, żeby jeździć z mężem i go reprezentować, i stać z tyłu, i nie mówić nic. Rola pierwszej damy to rola niezwykle ważna, którą można cudownie wykorzystać dla ważnych, istotnych aspektów społecznych. Odezwać się w tej sprawie, poprzeć kobiety, bo kobiety kiedyś poparły jej męża, oddając na niego głos. Rola pierwszej damy to także wspomaganie osób potrzebujących, zwracanie uwagi na istotne sprawy , które dzieją się w tym kraju - powiedziała gwiazda stacji TVN w wywiadzie dla SuperExpress.tv. Dalej było jeszcze ostrzej... Pierwsza dama nie jest milczącą kukłą, która stoi i ładnie się uśmiecha. Pierwsza dama na swoje zadania. Tak uważam powinna pełnić swoją funkcję w tym kraju. Dorota Wellman zapytana wprost, czy te słowa odnoszą się do obecnej prezydentowej Agaty Dudy, potwierdziła, że dotyczą one zarówno żony Andrzej Dudy, jak i małżonki poprzedniego prezydenta...

Agata Duda nie chce komentować planowanego zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej
East News
Newsy
A jednak... Agata Duda nie odpowie na list posłanek w sprawie całkowitego zakazu aborcji
A jednak... Agata Duda nie odpowie na list posłanek w sprawie całkowitego zakazu aborcji

Agata Duda nie będzie komentować planów zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Rzecznik prezydenta oswiadczył, że pierwsza dama nie zajmie stanowiska w sprawie, która od kilku dni wywołuje ogromne emocje wśród Polaków. Tym samym nie odpowie na apel do niej podpisany przez wiele Polek... Po zapowiedziach, że powstanie nowy projekt ustawy zaostrzającej kary za aborcję, i apelach Kościoła o zmianę prawa, przez kraj przetoczyły się protesty w tej sprawie. Część osób w nich biorących zaapelowało do Agaty Dudy, by - wzorem Marii Kaczyńskiej - zajęła stanowisko. Przypomnijmy, gdy poprzednio pojawił się pomysł zaostrzenia prawa, ówczesna pierwsza dama Maria Kaczyńska zaapelowała, by nie ruszać istniejącego od lat kompromisu.  Posłanki Nowoczesnej wystosowały nawet do żony Andrzeja Dudy list, w którym prosiły o ją o zabranie głosu. Jest odpowiedź, ale nie jej... Pani prezydentowa nie będzie się odnosić do listu, ani udzielać żadnych komentarzy w tej sprawie  - powiedział rzecznik prezydenta. Do grona przeciwników całkowitego zakazu aborcji przyłączyło się wiele gwiazd. Anja Rubik, Kuba Wojewódzki czy Agata Młynarska w ostrych słowach komentowali plany polityków. Agnieszka Holland w rozmowie z Party.pl powiedziała wprost:" Ta ustawa prowokuje zbrodnie ".   Uważacie, że Agata Duda powinna zająć stanowisko w sprawie całkowitego zakazu aborcji?   Zobacz także: Dlaczego Agata Duda zniknęła z mediów? "Widać, że ją ugaszono", "Dystansuje się od męża"   Agata Duda nie zajmie stanowiska w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Żona prezydenta nie odpowie na list posłanek Nowoczesnej.    

Agata Duda w szarej garsonce
Newsy
Andrzej Duda broni Agaty Dudy! Dlaczego pierwsza dama nie komentuje ustawy antyaborcyjnej?
Andrzej Duda broni Agaty Dudy! Dlaczego pierwsza dama nie komentuje ustawy antyaborcyjnej?

Andrzej Duda broni Agaty Dudy na Twitterze! Od kilkunastu dni w Polsce głośno jest o ustawie antyaborcyjnej, nad którą podobno trwają prace w Sejmie. W miniony weekend w całej Polsce odbyły się liczne strajki kobiet i mężczyzn, którzy nie zgadzają się z zakazem aborcji nawet w skrajnych przypadkach. Problem ten poruszył też bardzo zagranicę, a akcje wspierają też m.in. Anja Rubik czy Milla Jovovich. Kobiety postulują o to, aby głos w tej sprawie zabrała w końcu pierwsza dama, która w czasie kampanii deklarowała, że będzie wspierała kobiety w walce o ich prawa. Teraz jednak kompletnie tego nie pokazuje. W mediach pojawiły się już słowa krytyki na temat jej postawy. Głos zabrała między innymi Karolina Korwin Piotrowska, która porównała Agatę Dudę do lalki Barbie. Słów krytyki nie szczędziła również Dorota Wellman, która nie daje przyzwolenia na takie zachowanie pierwszej damy i uważa, że w jej obowiązku jest wypowiedzieć się w kwestii, która poruszyła tak wiele kobiet. Niestety do tej pory społeczeństwo nie doczekało się reakcji ze strony żony Andrzeja Dudy . Głos jednak zabrał sam prezydent. W piątek późnym wieczorem dodał wpis na Twitterze, w którym dosadnie poinformował, że Agata Duda ma prawo przemilczeć te kwestie: Moja Żona robi to, co uważa za właściwe dla swojej roli i ma do tego PRAWO. Zgadzacie się z prezydentem?   Zobacz:  A jednak... Agata Duda nie odpowie na list posłanek w sprawie całkowitego zakazu aborcji​   Andrzej Duda broni Agaty Dudy w sprawie braku odpowiedzi na informację o ustawie antyaborcyjnej Moja Żona robi to, co uważa za właściwe dla swojej roli i ma do tego PRAWO. https://t.co/nYPNyeYXCx — Andrzej Duda (@AndrzejDuda) 8 kwietnia 2016 Czy Agata Duda powinna zabrać głos w tej głośnej sprawie?  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner