Patricia Kazadi w bluzie dresowej Patricia Kazadi w bluzie dresowej Patricia Kazadi w bluzie dresowej Patricia Kazadi w bluzie dresowej Patricia Kazadi
Patricia Kazadi w bluzie dresowej
1/6
Patricia Kazadi w bluzie dresowej

Patricia Kazadi uwielbia zakupy! Niedawno buszowała po sklepach w towarzystwie swojego przystojnego brata Williama, a teraz znów dała się przyłapać podczas shoppingu! Tym razem Patricia wybrała się na łowy do jednego z warszawskich centrów handlowych z dwiema koleżankami. Gwiazda wybrała sportową stylizację - bluzę, dresowe spodnie, sportowe buty i czapkę oraz modne okulary. Patricia chętnie zaglądała do sklepów popularnych sieciówek. Ciekawe, czy to były już pierwsze zakupy prezentów świątecznych?

 

Zobacz też: Patricia Kazadi przyłapana u fryzjera! Znowu eksperymentuje z fryzurą?

2/6
Patricia Kazadi w bluzie dresowej

Patricia Kazadi zawsze podkreśla, że kocha ruch i jest bardzo wysportowana. Jeśli szukasz prezentu dla kobiet, która jest bardzo aktywna, być może to właśnie sportowe gadżety będą najlepszym rozwiązaniem.

3/6
Patricia Kazadi w bluzie dresowej

Patricia Kazadi to jedna najodważniejszych polskich gwiazd. Artystka nierzadko zaskakuje swoimi stylizacjami. Jednak zwykle na plus!

5/6
Patricia Kazadi

Na co dzień jednak Patricia Kazadi woli swobodniejsze stylizacje, w których może czuć się wygodnie.

6/6
Patricia Kazadi w bluzie dresowej

Na koniec wspólnego wypadu na shopping - koleżanki Patrici Kazadi oceniły "łup" gwiazdy. ;) Ciekawe, czy im się podobały. ;)

Więcej na temat Patricia Kazadi