Paranienormalni Show - Michał Czernecki i Paranienormalni
Mat. prasowe

"Paranienormalni show": Michał Czernecki o najgorszym występie w życiu! 

Paranienormalni Show - Michał Czernecki i Paranienormalni
Mat. prasowe

Już dziś o godz. 21:10 na antenie Polsatu zobaczymy trzeci odcinek „Kabaretu na Dobry Wieczór. Paranienormalni Show”! Tym razem w roli gościa specjalnego wystąpi aktor Michał Czernecki, gdzie wspomni m. in.  swój najgorszy występ w życiu! Na scenie pojawi się również Katarzyna Pakosińska.

Czego możemy się spodziewać? 

Michał Czernecki w roli dyrektora, przeprowadzi rozmowę dyscyplinującą z pracownikiem, który w czasach szalejącej pandemii, dokonał niefortunnego zakupu maseczek, kombinezonów zabezpieczających oraz…gogli! Jak zakończy się ta rozmowa dla obu panów? Przekonacie się już o 21:10 w Polsacie!

W programie czeka nas także sentymentalna podróż w przeszłość! Specjalnie na potrzeby programu Paranienormalni reaktywują jeden z pierwszych reality show „Randka w ciemno”. W roli poszukujących prawdziwej miłości zobaczymy Beatę (Katarzyna Pakosińska) oraz trzech kawalerów!

Paranienormalni Show - Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka
Mat. prasowe

Kandydat numer 1. to maminsynek Piotrek (Bogusław Kudłek), kandydat numer 2. to prostolinijny właściciel zakładów mięsnych, Zygmunt (Michał Czernecki) oraz kandydat numer 3. czyli bardzo stary kawaler Staszek (Michał Paszczyk).

Kogo wybierze Beata? Czy spotka w programie miłość swojego życia? Tego nie zdradzimy, ale gwarantujemy, że będzie śmiesznie!

Paranienormalni Show - Michał Czernecki i Paranienormalni
Mat. prasowe

Na koniec zobaczymy skecz „Dlaczego?” w wykonaniu Rafała Zbieć i Przemka Borkowskiego. Ten duet doprowadzi Was do łez, oczywiście ze śmiechu.

Paranienormalni Show - Rafał Zbieć i Przemek Borkowski
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Katarzyna Pakosińska Polsat
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55