Natalia Kukulska odcina się od brata i macochy
ONS

W końcu! Kukulska skomentowała zarzuty macochy

Natalia Kukulska odcina się od brata i macochy
ONS

Informowaliśmy już wielokrotnie o przebiegu medialnego konfliktu, w którym macocha Natalii Kukulskiej, Monika Borys, oczernia piosenkarkę i desperacko próbuje ratować fatalny wizerunek swojego syna, Piotra. Przypomnijmy: "Kłamstwo! Natalia nigdy nie pomagała Pikejowi"

Natalia Kukulska cierpliwie milczała i nie chciała komentować tej sprawy. Wczoraj za pośrednictwem swojego menadżera wydała oświadczenie, w którym stanowczo odcina się od prasowych doniesień i grozi procesem za pomówienia, które padają z ust Borys i Pikeja. Przeczytajcie jego treść:


Odpowiadając na ostatnie publikacje na temat Piotra Kukulskiego i Pani Moniki Borys informuję, że Natalia Kukulska nie zamierza komentować tych spraw za pośrednictwem mediów.

Wszelkie nieprawdziwe i krzywdzące Natalię Kukulską informacje, które ukazały się w wywiadzie z Panią Borys zostaną wyjaśnione na drodze prawnej.


Korzystając z okazji artystka odniosła się również do innej plotki - mówiącej, że Natalia blokuje powstanie filmu o jej matce, Annie Jantar. Okazuje się, że taka propozycja nigdy nie padła.

W związku z kolejnymi doniesieniami, jakoby Natalia Kukulska blokowała powstanie filmu o swojej Mamie spieszę poinformować, że Natalia Kukulska nigdy nie otrzymała żadnej propozycji dotyczącej realizacji filmu biograficznego czy serialu poświęconego Annie Jantar - czytamy w oświadczeniu wystosowanym przez menadżerkę gwiazdy, Dorotę Witt.


Natalii gratulujemy klasy w tej ciężkiej dla niej sytuacji i miejmy nadzieję, że to już koniec medialnej telenoweli z udziałem Moniki Borys i brata Kukulskiej.

Natalia Kukulska

Zobacz też zdjęcia domu, w którym mieszka Natalia Kukulska i jej rodzina:

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15