Ostatnia wola Ani Przybylskiej Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska na premierze w kinie Ostatnia wola Ani Przybylskiej Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk na premierze filmu Sęp Anna Przybylska w Pytaniu na śniadanie w okularach przeciwsłonecznych
Ostatnia wola Ani Przybylskiej
ONS
Wzruszające!
1/5
Ostatnia wola Ani Przybylskiej
ONS

 

5 października minie 4 lata od śmierci Anny Przybylskiej - jednej z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda zmarła w wyniku ciężkiego nowotworu. Zostawiła, pogrążonych w żałobie, partnera Jarka Bieniuka oraz troje dzieci. To oni, jak podkreślała w każdym wywiadzie, byli dla niej najważniejsi. Ostatnia wola wielkiej gwiazdy jest oczywiście związana z rodziną. Szczegóły opublikowała "Rewia".

 

To nie kariera czy pieniądze, a właśnie dzieci oraz partner stanowili dla Ani Przybylskiej sens życia. Jak informuje tygodnik, aktorka życzyła sobie, że po jej odejściu, Jarosław Bieniuk ułożył sobie życie na nowo z kimś innym. Ania chciała, aby w tak trudnym dla siebie czasie miał wsparcie, chociażby ze względu na dzieci:

 

To było życzenie Ani. Pragnęła, żeby po jej śmierci znalazł sobie kogoś, z kim byłby szczęśliwy – cytuję osobę z rodziny "Rewia"

 

Ania zamartwiała się tylko tym, że jej śmierć może okaleczyć psychicznie nasze dzieci - mówił Bieniuk, cytowany przez "Rewię"

 

Zobacz: "Do ostatniej chwili przepiękna" Tuż przed rocznicą śmierci fani wspominają ostatnie nagranie z Anią Przybylską!

 

Co mówił Bieniuk, kiedy zaczął spotykać się z Martyną Gliwińską? Zobacz kolejne strony!

 

Zobacz także: "Cała Ania Przybylska!" Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcie z synkiem!

2/5
Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska na premierze w kinie
ONS.pl

 

Kilkanaście miesięcy po śmierci Ani Jarosław Bieniuk zaczął spotykać się z Martyną Gliwińską. W wywiadzie w "Vivie!" mówił:

To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boje się tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały. [...] Ania wie o tym, że zawsze będzie dla mnie kimś bardzo ważnym i nic tego nigdy nie zmieni.

Zobacz: Kasia Bujakiewicz uważa, że niektórzy lansują się na plecach Ani Przybylskiej! "Jej by się to nie podobało". O co chodzi?

3/5
Ostatnia wola Ani Przybylskiej
ONS

 

Jak wyglądały pierwsze dni Jarka Bieniuka po śmierci Ani?

Szczerze mówiąc te dni po śmierci Ani uciekły mi z pamięci. W głowie, na moim prywatnym, wewnętrznym dysku powstała czarna dziura, której już nigdy nie zapełnię. Nie wiem co wtedy robiłem, o czym myślałem. Nagle znalazłem się jakby w innym świecie - mówił w VIVIE!

Zobacz także: Na mamę Ani Przybylskiej polał się hejt: "Ludzie wytykali mi... Chciałabym, żeby oni wszyscy wiedzieli!" Jak się dziś tłumaczy?

4/5
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk na premierze filmu Sęp

 

Anna Przybylska za swój największy sukces uważała oczywiście rodzinę. Rola mamy była dla niej najważniejszą:

Uważam, że wiele w życiu osiągnęłam. Mam na myśli moją rodzinę, to moja najpiękniejsza rola - mówiła w jednym z wywiadów. 

 

Zobacz: Kasia Bujakiewicz uważa, że niektórzy lansują się na plecach Ani Przybylskiej! "Jej by się to nie podobało". O co chodzi?

5/5
Anna Przybylska w Pytaniu na śniadanie w okularach przeciwsłonecznych