Katarzyna Bujakiewicz i Anna Przybylska  razem na premierze
East News

Kasia Bujakiewicz uważa, że niektórzy lansują się na plecach Ani Przybylskiej! "Jej by się to nie podobało". O co chodzi?

Katarzyna Bujakiewicz i Anna Przybylska  razem na premierze
East News

Kasia Bujakiewicz niedługo poprowadzi nowy program -"Wnętrze do poprawki. Domy gwiazd" dla telewizji Lifetime. Aktorka w wywiadzie udzielonym "Fleszowi" opowiada, dlaczego zdecydowała się wystąpić w programie. Kasia mówi też o przedwcześnie zmarłej Ani Przybylskiej. Aktorce nie podoba się, że wiele osób próbuje promować się na jej przyjaciółce.

Nie podoba mi się to całe zamieszanie wokół jej osoby i jestem pewna, że jej też by się nie podobało. Uważam, że niestety w niektórych przypadkach sprowadza się to do lansowania na plecach Ani, co jest absolutnie w złym stylu. Ona była jedyna, wyjątkowa, niepowtarzalna. Po prostu była zaj...tą osobą - mówi w rozmowie z Fleszem.

Czy Bujakiewicz zagra w filmie o Ani? Gwiazda dementuje plotki, które pojawiły się na ten temat.

Nie mam z tym projektem nic wspólnego. Radek Piwowarski coś tam pisze, ale, z tego co wiem, jest mało prawdopodobne, że dojdzie do realizacji scenariusza. Ja jedynie zgodziłam się na wypowiedź do książki na temat Ani. Uważam też, że jeżeli film miałby powstać na podstawie tej właśnie książki, to mógłby być udany.

Cały wywiad przeczytacie w najnowszym wydaniu "Flesza".

ZOBACZ: Jak sprzedała się książka o Annie Przybylskiej? Te wyniki są zaskakujące!

 

Myślicie, że powstanie film o Ani Przybylskiej?

Anna Przybylska
ONS

Katarzyna Bujakiewicz uważa, że film powinien powstać tylko na podstawie książki o Ani.

Katarzyna Bujakiewicz
East News

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39