Katarzyna Cichopek podczas relacji na InstaStories pokazała w jakiej sukni poprowadzi festiwal w Opolu! Wielka muzyczna impreza rozpocznie się już 17 czerwca i potrwa do 20 czerwca. Na scenie wystąpi plejada największych gwiazd, a koncert poprowadzą m.in. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Teraz Katarzyna Cichopek pochwaliła się wyjątkową kreacjęw której zaprezentuje się w Opolu!

Reklama

Katarzyna Cichopek szykuje się do festiwalu w Opolu

Festiwal w Opolu to prawdziwe święto muzyczne. Jak już wiemy tegoroczny festiwal potrwa aż cztery dni, a w tym czasie na scenie wystąpią m.in. Justyna Steczkowska, Maryla Rodowicz, Sławomir, Zakopower, Natalia Zastępan i Golec Orkiestra. Jakiś czas temu okazało się, że festiwal w Opolu poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maciej Krzajewski, którzy na co dzień tworzą zgrany duet w programie "Pytanie na śniadanie".

Tuż przed imprezą Katarzyna Cichopek pokazała, jak szykuje się do pracy w Opolu i pochwaliła się piękną suknią w której zaprezentuje się przed publicznością.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek objęła Macieja Kurzajewskiego. Jego reakcja zaskakuje! Jest nagranie

Instagram @katarzynacichopek

Jak widać, Katarzyna Cichopek wybrała suknię od projektantki gwiazd, Violi Piekut. Prowadząca festiwal w Opolu zdecydowała się na jasną suknię z efektowną falbaną, odkrytymi plecami i długim trenem. Stylizacja podkreśliła szczupłą figurę Katarzyny Cichopek, która od jakiegoś czasu ostro trenuje na siłowni.

Zobacz także

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zabrała dzieci na zakupy. Nowe zdjęcia paparazzi

Podoba się Wam kreacja w której zaprezentuje się Katarzyna Cichopek? My już nie możemy doczekać się zdjęć na których gwiazda TVP pokaże swoją suknię w całej okazałości.

Będziecie oglądać 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu?

Reklama

Zobacz także: Opole 2022: Znamy program festiwalu i pierwsze gwiazdy: Rodowicz, Steczkowska, Zakopower...

Instagram/Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama