Po tym, jak Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie, w sieci pojawiło się mnóstwo teorii dotyczących pary. Fani zaczęli łączyć prowadzącą "Pytanie na Śniadanie" z kolegą z pracy, Maciejem Kurzajewskim. Plotki podsycało milczenie pary, która zdecydowała się nie komentować kolejnych doniesień. Niedawno jednak Katarzyna Cichopek zdecydowała się zabrać głos i przyznała, że łączą ich tylko relacje koleżeńskie. W sieci pojawiło się nagranie, na którym aktorka wykonała czuły gest w stosunku do przyjaciela. Zobaczcie jego reakcje!

Reklama

Katarzyna Cichopek objęła Macieja Kurzajewskiego na wizji!

Do tej pory fani uważali, że małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest idealnym wzorem do naśladowania. Para świetnie się dogadywała, a w ich mediach społecznościowych pojawiały się wspólne zdjęcia. Niedługo później wszystko runęło jak domek z kart, a małżonkowie ogłosili rozstanie. Internauci byli skonsternowani i wciąż dopytywali o powody, jednak ani prowadząca "Pytanie na śniadanie", ani choreograf nie zdecydowali się odpowiedzieć na nurtujące kwestie.

Internauci zauważyli bliską zażyłość między Katarzyną Cichopek a Maciejem Kurzajewskim - pojawiło się wiele głosów, że para pasuje do siebie idealnie. Duet świetnie dogaduje się nie tylko na planie programu śniadaniowego, ale także w życiu prywatnym. W pierwszym wywiadzie po rozstaniu Katarzyna Cichopek przyznała jednak, że z kolegą z pracy łączy ją jedynie przyjaźń. Patrząc na nagranie, fani jednak poddają w wątpliwość jej słowa.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zabrała dzieci na zakupy. Nowe zdjęcia paparazzi

W komentarzach pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci zwrócili uwagę na gest Katarzyny Cichopek.

Zobacz także

- Widzicie, jak ona na niego patrzy? ????????

- Wow, Kaśka właśnie udowodniłaś że czujesz coś do kolegi ????

- No Kasia w szoku jestem...

Inni zaś stwierdzili, że Maciej Kurzajewski z obawy przed kolejnymi plotkami nie odwzajemnił uścisku.

- Maciek a czemu nie przytuliłeś koleżanki?

- ????????Ale był zakłopotany

Dariusz Gałązka/AKPA

Większość obserwatorów nie zwróciła jednak uwagi na uścisk, a w sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo ciepłych słów.

- super prowadzący. Uwielbiam ????????

- Ale fajni ludzie. Kasiu uwielbiam Was. ????

- Lubię was ????

Zobacz także: Małgorzata Tomaszewska ostro o zachowaniu Marcina Hakiela po rozstaniu z Cichopek. Wbiła mu szpilę!

Natasza Mludzik/TVP/East News
Reklama

Kasia Cichopek zdecydowanie uchodzi za ikonę mody. A czy wiesz, że wykorzystując kod rabatowy Lejdi, taniej możesz kupić ubrania w jej stylu? I nie tylko w jej! Sprawdź!

Reklama
Reklama
Reklama