Katarzyna Cichopek tydzień temu poinformowała, że po 17 wspólnych latach razem z Marcinem Hakielem podjęli decyzję o rozstaniu. Przez jakiś czas gwiazda "Pytania na śniadanie" nie publikowała nowych relacji w mediach społecznościowych, ale teraz to się zmieniło. Katarzyna Cichopek pokazła, jak spędza wolny czas po rozstaniu. Niemal identyczne relacje z siłowni publikował niedawno Marcin Hakiel...

Reklama

Katarzyna Cichopek nadal walczy o formę życia!

Katarzyna Cichopek mimo rozstania nie odpuszcza żadnej wizyty na siłowni i ćwiczy bardzo intensywnie. Gwiazda "M jak miłość" jeszcze przed rozstaniem prezentowała idealną figurę i zdradziła nawet, ile waży, ale to nie wszytsko! Aktorka nadal intensywnie ćwiczy i wygląda na to, że w wakacje będzie mogła pochwalić się perfekcyjną figurą.

Na nowych zdjęciach widać, że Katarzyna Cichopek jest już naprawdę szczupła i do tegi te mięśnie na brzuchu... Co ciekawe, gwiazda na siłowni ćwiczyła do piosenki Sia "Unstoppable". Czyżby Katarzyna Cichopek nie zamierzała się zatrzymać i oficjalnie zaczęła nowy rozdział swojego życia? Sami spójrzcie!

Instagram / katarzynacichopek

Zobacz także: Smutna Katarzyna Cichopek na zakupach. Zobaczcie ZDJĘCIA PAPARAZZI!

Katarzyna Cichopek po treningu pochwaliła się swoim strojem sportowym, który idealnie wyeksponował jej rewelacyjną figurę. Aktorka zmęczona, ale szczęśliwa nie ukrywa, że aktywność sportowa to ważny element jej codzienności.

Zobacz także
Instagram / katarzynacichopek

Po rozstaniu nie tylko Katarzyna Cichopek dużo czasu spędza na siłowni, ale również Marcin Hakiel ostatnio pokazał, jak dba o formę już od 6 rano.

Instagram @marcinhakiel
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama