Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jakiś czas temu zdecydowali się na rozstanie. Małżonkowie postanowili nie podawać powodów swojej decyzji, ze względu na dobro dzieci, które są dla nich najważniejsze. Byli partnerzy starają się poświęcać Helenie i Adamowi, jak najwięcej czasu, aby pociechy nie odczuły rozwodu rodziców. Tym razem prowadząca "Pytanie na Śniadanie" wybrała się z nimi do jednej z warszawskich galerii. Sprawdźcie!

Reklama

Katarzyna Cichopek spędziła czas z dziećmi - zdjęcia

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czekają już na rozwód, który odbędzie się w sierpniu. Małżonkowie zdecydowali się nie komentować swojego rozstania ze względu na dobro dzieci, które są dla nich ważne. Z medialnych doniesień wynika, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel będą walczyć przed sądem o podział majątku, jednak opieka nad Heleną i Adamem już dawno została ustalona. Byli partnerzy zdecydowali się na opiekę naprzemienną i jak, na razie, świetnie idzie im dogadywanie się w tej kwestii.

Paparazzi przyłapali gwiazdę Telewizji Polskiej w jednej z warszawskich galerii, gdzie wraz z dziećmi wybrała się na zakupy i pyszny deser. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel bawili się na jednej imprezie! Mieli ważny powód

Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Marcin Hakiel mają bardzo dobre relacje z dziećmi i starają się, aby niczego im nie brakowało. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" w czasie dni wolnych od szkoły zabiera Helenę i Adama na wycieczki po Polsce, a w święta Wielkanocne poleciała z nimi do Dubaju. Na chwilę przed zakończeniem roku szkolnego rodzina wybrała się na szybkie zakupy.

Zobacz także

Zobacz także: Małgorzata Tomaszewska ostro o zachowaniu Marcina Hakiela po rozstaniu z Cichopek. Wbiła mu szpilę!

Na pierwszy rzut oka widać, że Helena i Adam są blisko związani z mamą. Córka Katarzyny Cichopek przez cały czas szła z mamą za rękę. Adam, który jest już nastolatkiem, trzymał się lekko na uboczu. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" zdecydowała się objąć go ramieniem, a chłopiec nie protestował.

Reklama

Zakupy z korzyścią dla Ciebie i Twojego dziecka? Wykorzystaj do Smyk kod rabatowy i ciesz się radością swojej pociechy i oszczędnościami!

Reklama
Reklama
Reklama