Madzia i Oleh z Big Brothera na Instagramie Pary z różnicą wieku w związku - Kasia Warnke i Piotr Stramowski Pary z różnicą wieku w związku - Macronowie Pary z różnicą wieku w związku - Shakira i Gerard Pique Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski
Te gwiazdy wolą młodszych partnerów

Różnica wieku w związkach w świecie show biznesu to norma. Mnóstwo par udowadnia, że lata nie stanowią żadnego problemu, kiedy jest się zakochanym. My znaleźliśmy kilka par, w których to ona jest starsza od niego - co ciekawe, taka zależność pojawia się coraz częściej! Zobaczcie, które gwiazdy związały się z młodszymi partnerami!

Zobacz także: Wieniawę i Barona dzieli 15 lat. Oto inne pary z dużą różnicą wieku! Rekord to... 60 lat!

1/8
Madzia i Oleh z Big Brothera na Instagramie
Instagram

Związek Madzi i Oleha z Big Brothera to bardzo świeża sprawa. Sami jeszcze zastanawiają się, czy ich miłość, która narodziła się w show, przetrwa. Jedno jest pewne - dzieli ich 11 lat (Oleh ma 20, Madzia 31). Dla Wójcik to jednak żaden problem - chce dać chłopakowi szansę. Czy im się uda? Będziemy się uważne przeglądać! 

2/8
Pary z różnicą wieku w związku - Kasia Warnke i Piotr Stramowski
East News

Kasię i Piotra dzieli 10 lat. 

Nie potrafię myśleć o Kasi jak o starszej kobiecie, po prostu tego nie widzę i nie jest to kwestia moich głębokich uczuć do niej, tylko jej wrażliwości, spontaniczności i świeżości - mówił Piotr o Kasi.

Para pobrała się w 2016 roku, a już niedługo zostanie rodzicami! Dziecko tylko przypieczętuje ich wielką miłość! 

3/8
Pary z różnicą wieku w związku - Macronowie
East News

Ten związek budzi emocje na całym świecie. Brigitte Trogneux w 2007 roku poślubiła młodszego o 24 lata Emmanuela Macrona. Kiedy został prezydentem Francji, różnica wieku stała się tematem numer jeden. Dla nich to żadna sensacja:

Nie tworzymy klasycznej rodziny, ale miłość daje nam siłę  - powiedział Macron w jednym z wywiadów. 

 

4/8
Pary z różnicą wieku w związku - Shakira i Gerard Pique
East News

Choć mają dwoje dzieci, Shakira i Gerard Pique nie myślą o ślubie. Może wierzą, że ten sam dzień i miesiąc urodzin (2 sierpnia) przyniesie im szczęście na całe życie. Oby tak było! A 10 lat różnicy w związku w ich przypadku jest naprawdę niewidoczne! 

5/8
Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski są parą od ponad 20 lat, a dzieli ich aż 15 lat! Poznali się, kiedy dziennikarz sportowy miał 23, a gwiazda TVN 38. Do tej pory nie skomentowali różnicy wieku w swoim związku, nie udzielają również wywiadów na swój temat!

6/8
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk
EastNews

Magdalena Boczarska jest starsza od swojego partnera, Mateusza Banasiuka o 7 lat. Para ma syna, Henryka. Żyją bez ślubu. Na początku gwiazda miała problem z tym, że aktor jest od niej młodszy:

Nie wiedziałam, czy mogę sobie pozwolić na ten związek. Może najzwyczajniej w świecie tego, co ludzie powiedzą. Nie jest fajnie, gdy ciągle przypominają ci, że jesteś od niego starsza, że twój zegar biologiczny tyka - mówiła w rozmowie z "Pani"

7/8
Pary z różnicą wieku w związku - Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski
East News

9 lat - tyle dzieli Małgorzatę Kożuchowską i Bartłomieja Wróblewskiego. Poznali się na pogrzebie Jana Pawła II. W 2008 roku wzięli huczny ślub, 6 lat później na świecie pojawił się ich syn, Jan Franciszek. 

8/8
Heidi Klum i Tom Kaulitz

Heidi Klum i Tom Kaulitz długo ukrywali swój związek. Dzieli ich aż 16 lat. Oboje mają za sobą kilka poważnych, nieudanych związków. Po paru miesiącach nie kryją się ze swoją miłością, a fani pary wyczekują na zaręczyny!