Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Omenaa Mensah
ONS.pl
Newsy

Omenaa Mensah pokazała nowe zdjęcia córki. Vanessa skończyła 19 lat i przefarbowała się na blond!

Omenaa Mensah pokazała nowe zdjęcia córki. Vanessa skończyła 19 lat i przefarbowała się na blond!

Omenaa Mensah z okazji urodzin najstarszej córki zdecydowała się opublikować na Instagramie kilka zdjęć Vanessy. 19-latka jest bardzo podobna do swojej mamy i uwielbia eksperymentować z wyglądem. Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się córka Omeny Mensah! 

Omenaa Mensah nie taka surowa w ocenie rasistowskiej bluzy H&M! Dlaczego? "Zrobiła się niesmaczna atmosfera..."

Omenaa Mensah pokazała nowe zdjęcia 19-letniej córki! 

Omena Mensah jest mamą dwójki dzieci. Jej córka Vanessa jest już dorosła i właśnie świętowała swoje 19. urodziny. Z kolei syn Vincent ma trzy lata i jest owocem związku z obecnym partnerem prezenterki, Rafałem Brzóską. Gwiazda TVN od czasu do czasu publikuje na Instagramie wspólne zdjęcia z dziećmi, a teraz zdecydowała się opublikować na Instastory zaskakującą relację, na której pokazała jak zmieniała się jej córka. Przy okazji dumna mama złożyła życzenia nastolatce.

Dziś moja dziewczynka kończy 19 lat - napisała na Instagramie Omenaa Mensah.

W relacji Omenaa Mensah pokazała Vanessę jako dziecko, kiedy dziewczynka towarzyszyła mamie na jednym z pokazów mody. Nie zabrakło też zdjęcia dziewczyny podczas realizowania jednej z jej pasji oraz aktualnego zdjęcia 19-latki, na którym widać, że nastolatka zdecydował się zmienić fryzurę. Zrezygnowała z mocnego różu i postawiła na bardzo jasny blond.

Zobaczcie, jak teraz wygląda córka Omeny Mensah!

Zobacz także: QUIZ! Dopasuj gwiazdę do... imion jej dzieci! To trudniejsze niż myślicie

Omenaa Mensah pokazała zdjęcie córki
Instagram / omenaamensah

Vanessa kończy 19 lat! Nastolatka jest bardzo podobna do swojej mamy i nie boi się eksmerymentować ze swoim wyglądem.

Omenaa Mensah pokazała zdjęcie córki Vanessy
Instagram / omenaamensah

Prezenterka od czasu do czasu publikuje zdjęcia swoich dzieci na Instagramie! Spójrzcie na ich wakacyjne zdjęcie. 

 

 

 

Omenaa Mensah o swojej nowej fryzurze
East News
Newsy
Omenaa Mensah i jej córka Vanessa połączyły siły. Co planują?
Omenaa Mensah i jej córka Vanessa połączyły siły. Co planują?

Omenaa Mensah i jej 15-letnia córka Vanessa połączyły siły! J ak donosi "Party", Vanessa Mensah właśnie wróciła z pierwszego wolontariatu w Afryce. Zdaniem jej mamy, wyjazd do Ghany bardzo odmienił nastolatkę. Ze zbuntowanej i pyskatej dziewczyny, która była do tej pory, stałą się spokojniejsza, wyciszona i dojrzalsza.   Jak wolontariat w Afryce odmienił Vanessę Mensah? – Ten wyjazd był dla niej nie tylko lekcją pokory, lecz także sprawdzianem dojrzałości i odpowiedzialności. W Afryce role się odwróciły i Vanessa stałą się nauczycielem i wzorem. Prowadziłą lekcje angielskiego i zajęcia sportowe dla dzieci. Razem z innymi wolontariuszami przygotowała też przedstawienie dla dzieciaków z ośrodka – zdradziła w rozmowie z "Party" Omenaa Mensah. Jak sama Vanessa wspomina wyjazd? – W obliczu głodu i biedy nasze problemy przestają się liczyć. Wyjazd do Afryki pokazał mi, jak niewiele potrzebujemy do szczęścia. Nauczył mnie bardziej doceniać to, co mam. Wiem już, że to dopiero początek mojej przygody z wolontariatem – powiedziała Vanessa Mensah. Jak się okazuje, nastolatka chce iść w ślady mamy, Omeny Mensah . Co więcej, będzie wspierać jej działalność charytatywną nie tylko w Afryce, ale i w Polsce. Ostatnio wspólnie wzięły udział w charytatywnej sesji "Każda koszula pomaga", którą Omenaa organizowała wspólnie z marką James Button . Dochód ze sprzedaży ubrań wspomoże budowę szkoły dla dzieci w Ghanie. A to dopiero początek ich współpracy, bo Vanessa chce jeszcze pracować w fundacji mamy Omenaa Foundation.   Zobacz także: Córka Omeny Mensah wyprowadzi się do Afryki?   Jesteś ciekaw, jak wygląda wolontariat w Afryce i jak wspomina go Vanessa Mensah? I dlaczego Omenaa chciałaby wysyłać trudną młodzież do Ghany? Przeczytasz w nowym "Party".   Omena i Vanessa Mensah połączyły...

Omenaa Mensah ZTE
Materiały Prasowe
Newsy
Omenaa Mensah ochrzciła synka! Znamy szczegóły uroczystości
Omenaa Mensah ochrzciła synka! Znamy szczegóły uroczystości

  Omenie Mensah po raz kolejny udało się dokonać niemal niemożliwego! Kilka miesięcy temu prezenterka TVN w tajemnicy przed mediami urodziła synka , a teraz zachowała w sekrecie także to, że go ochrzciła! J ak donosi "Party", chrzest dziecka Omeny i jej partnera, biznesmena Rafała Brzoski odbył się na początku kwietnia. Sakramentu udzielił chłopcu zaprzyjaźniony z Mensah ksiądz Piotr Wojnarowski, który na co dzień pracuje w Ghanie, gdzie opiekuje się podopiecznymi Omenaa Foundation. Co więcej, do Polski przyleciał specjalnie na tę uroczystość! Przeczytaj także: Omenaa Mensah zaręczyła się?   Kogo Omenaa Mensah zaprosiła na chrzest syna? Omi i Rafałowi zalażało na tym, żeby była to kameralna uroczystość. Dlatego na mszę, a potem na przyjęcie w jednej z ich ulubionych restauracji w Warszawie zaprosili tylko rodzinę i garstkę najbliższych przyjaciół – zdradził w rozmowie z "Party" znajomy pary.   Zobacz: Córka Omeny Mensah, Vanessa, jest piękna jak mama! Zobacz, jak wyrosła!   Chcesz obejrzeć zdjęcia z rodzinnego spaceru Omeny Mensah z partnerem i synkiem? Jesteś ciekaw, jakie plany zawodowe i prywatne ma teraz prezenterka? Wszystko to znajdziesz w nowym "Party".   Omenaa Mensah na początku kwietnia ochrzciła synka.   Prezenterka oprócz synka ma jeszcze córkę Vanessę z poprzedniego związku.

Omenaa Mensah złożyła życzenia babci
Newsy
Omenaa Mensah złożyła życzenia babci z okazji urodzin i zaliczyła wpadkę, której boi się każdy! Fani od razu zareagowali
Jaką wpadkę zaliczyła?

Omenaa Mensah złożyła babci życzenia z okazji 95-lat i... zaliczyła małą wpadkę! Pogodynka TVN życzy jej oczywiście "sto lat", co według wielu internautów jest niestosowne, zwłaszcza, że babci Omeny brakuje do "setki" tylko 5 lat!  Zobacz:  „Nie róbmy z koloru skóry na siłę jakiejś traumy”. Omenaa Mensah o rasizmie Omenaa Mensah zaliczyła małą wpadkę! Przy tak wiekowej osobie, łatwo o podobną wpadkę. Przekonała się już o tym Dorota Wellman, kiedy zaśpiewała stuletniej Danucie Szaflarskiej... "sto lat".  Omenaa Mensah z kolei napisała: 100 lat ukochana babuniu! Dzis moja babcia Leonora kończy 95 lat.) - pisze pogodynka.  Fani natychmiast zareagowali: 100 lat to takie troche nie stosowne w tym przypadku😉 Wszystkiego dobrego!🌷 Oj 100 to nie wypada ... 200 przynajmniej Tylko 100??? to mało !!! - piszą niektórzy. Jesteśmy pewni, że Omenaa miała na myśli 200 lat - siła przyzwyczajenia jednak znacznie większa ;) Zobacz także: Omenaa Mensah nosi masywne kolczyki za 649 złotych Omenaa pamiętała o babci w dniu jej urodzin! Ale fani wytknęli jej wpadkę ;) Omenaa Mensah zaliczyła małą wpadkę!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner