Nowe zdjęcie Oliwii Bieniuk na Instagramie
Instagram

Córka Anny Przybylskiej na basenie. Oliwia Bieniuk pokazała odważne zdjęcie

Nowe zdjęcie Oliwii Bieniuk na Instagramie
Instagram

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pokazała bardzo odważne zdjęcie na swoim Instagramie! 16-latka do tej pory rzadko udzielała się w mediach społecznościowych, ale ostatnio stała się aktywną użytkowniczką aplikacji. Jej najnowsze zdjęcie z pewnością zapadnie fanom w pamięci, ale czy nastolatka powinna umieszczać takie fotografie w sieci? 

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Oliwki Bieniuk z basenu. Wakacje w pełni? :) 

Oliwia Bieniuk ma wakacje 

Już za niespełna 3 miesiące Oliwka Bieniuk będzie miała 17 lat. Nastolatka z dnia na dzień coraz bardziej przypomina swoją słynną mamę. Przypomnijmy, Oliwka jest córką aktorki Anny Przybylskiej, którą mogliśmy oglądać m.in. w "Złotopolskich", "Sezonie na leszcza", czy w "Daleko od noszy". W 2014 roku gwiazda przegrała walkę z chorobą. Aktorka osierociła trójkę dzieci ze związku z Jarosławem Bieniukiem: Oliwkę, Szymona i Jasia. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk ma jeszcze krótsze włosy? Co za zmiana! 

W przeciwieństwie do swoich rówieśniczek Oliwia Bieniuk jest mało aktywna w social mediach. 16-latka zdaje sobie sprawę, że każde jej zdjęcie jest szeroko komentowane w sieci. Oliwka stara się unikać rozgłosu, choć nie zawsze jej się to udaje. 

Bieniuk pokazała właśnie na Instagramie zdjęcie z wakacji. Nastolatka relaksuje się na basenie, wykorzystując ostatnie dni wolnego. Już za niespełna miesiąc Oliwia rozpocznie kolejny rok szkolny.

Zobaczcie zdjęcie, które Oliwka umieściła na InstaStories. 16-latka tego lata postawiła na różowy strój kąpielowy w czarne wzory. Córka Anny Przybylskiej może pochwalić się świetną figurą! Ciekawe, co ćwiczy? ;)

Oliwia Bieniuk pływa na basenie 

Oliwia Bieniuk
InstaStories

Oliwia Bieniuk jest bardzo podobna do mamy.

Oliwia Bieniuk włosy
Instagram

 

Więcej na temat Anna Przybylska Oliwia Bieniuk
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04