Olaf Lubaszenko w najnowszym wpisie na Instagramie zdradził, że w minioną sobotę przeszedł drugą z planowanych wcześniej operacji. Aktor opublikował w sieci swoje zdjęcie, na którym wyraźnie widać, jak mocno schudł. Olaf Lubaszenko przez wiele lat zmagał się z nadwagą, ale kiedy w 2014 roku waga pokazała mu 165 kilogramów, postanowił zadbać o swoje zdrowie. Aktor mocno schudł, a na najnowszym zdjęciu widać, jak bardzo się zmienił!

Reklama

Olaf Lubaszenko prosi fanów o wsparcie

Olaf Lubaszenko już kilka miesięcy temu w rozmowie z mediami przyznał, że schudł 80 kilogramów. Aktor w wywiadzie dla Radia Zet zdradził, że długo walczył o szczuplejszą sylwetkę jednak nie zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka.

Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tematu operacji, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć- mówił wówczas aktor.

Teraz Olaf Lubaszenko opublikował w sieci wpis, w którym opisał swój powrót do formy, a przy okazji poprosił fanów, żeby trzymali kciuki za jego rehabilitację po operacji. Okazuje się, że aktor w minioną sobotę był operowany- Olaf Lubaszenko nie zdradza, o jaką operację chodzi.

Dzień dobry! Dochodzenie do formy w moim wypadku oznacz - oprócz ruchu i zmiany nawyków żywieniowych- także dwie planowane od dawna operacja. I właśnie w sobotę odbyła się druga z nich... Trzymajcie proszę kciuki za rehabilitację????☘️!

Internauci ruszyli ze wsparciem. Po wpisem aktora pojawiło się sporo komentarzy!

- Trzymaj się mistrzu ????????
- ???????????? Trzymamy kciuki! Jesteśmy dumni! Wszystko będzie dobrze. Masz tę moc????????????✊????
- Trzymaj się dzielnie ❤️❤️❤️- komentują fani.

- Olaf! Brachu! Ani się obejrzysz a będziesz tańcował ! Jak najszybszego dojścia ...do pełni szczęścia????!!! I to w każdym aspekcie ! Czekamy na Ciebie! Masz naprawdę wielką moc!!! Love!❤️- napisał Piotr Gąsowski.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Olaf Lubaszenko. Aktorowi życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także

Zobacz także: Beata Tadla wyszła za mąż, a wcześniej... schudła 18 kilogramów! Jak tego dokonała?

Olaf Lubaszenko mocno schudł.

W 2014 roku aktor ważył 165 kilogramów.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama