Ewelina Pachucka odpadła z Top Model
Top Model TVN

Top Model: Odpadły dwie osoby. Rubik do Górala: Sztywny laluś

Ewelina Pachucka odpadła z Top Model
Top Model TVN

Program "Top Model" zbliża się powoli ku końcowi. Uczestniczy muszą mierzyć się z coraz trudniejszymi zadaniami, z którymi radzą sobie raz lepiej, raz gorzej. Jurorzy w swoich ocenach nie szczędzą krytyki pod adresem modeli i modelek. Przypomnijmy: Ewelina odpadła z Top Model. Tyszka: Osi będzie miała duży problem w Polsce

Dziś odbył się pierwszy półfinał czwartej edycji Top Model. Uczestnicy w pierwszej części starali się o możliwość wystąpienia podczas lizbońskiego fashion week "Moda Lisboa". Jurorką podczas tego zadania była Anja RubikNajgorzej wypadła Ola Żuraw, która musiała pożegnać się z programem.

Potem pozostała piątka musiała zmierzyć się później z wyciskaniem soku z winogron, za który otrzymali pieniądze potrzebne na podróż po Portugalii w poszukiwaniu projektantów, którzy zadecydowali o tym, kto weźmie udział w Fashion Week. Najlepiej poradziła sobie Osi. O tym, kto ostatecznie wziął udział w show zadecydowała sesja zdjęciowa, w której uczestniczyła Rubik. Top modelka była bardzo ostra dla niektórych modeli, m.in. dla Górala:

Był strasznie sztywny, sztywny laluś, a nikt nie chce być sztywnym lalusiem - mówiła Anja tuż po

Wyglądasz jak grajek weselny - ocenił Tyszka

Najlepszym zdjęciem okazało się zdjęcie Marty. Z programem jako druga pożegnała się Michalina Strabel.

Zobacz: Baryza z Top Model zagrał w klipie disco-polo. Pochwalił się w nim klatą
Uczestnicy Top Model w sesji z byłą Leonardo DiCaprio:
 

Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48