Ola Szwed i Alek baron razem
EastNews

Ola Szwed spotykała się z Baronem! Jak komentuje jego związek z Julią Wieniawą? Takich słów nie spodziewaliśmy się!

Ola Szwed i Alek baron razem
EastNews

Mało kto pamięta, ale Aleksandra Szwed spotykała się kiedyś z ukochanym Julii Wieniawy, Aleksandrem Baronem. Gwiazdy rozstały się w 2013 roku, jednak fani i dziennikarze nie zapomnieli tej miłości!

Ostatnio jedna z reporterek zapytała Olę - co myśli o związku swojego byłego chłopaka? Aktorka świetnie wybrnęła z sytuacji! Niezależnie od tego jak Baron i Ola się rozstali, trzeba przyznać, że 29-latka ma klasę!

Ola Szwed o związku z Baronem

Ola Szwed i Aleksander Baron spotykali się ponad pół roku. Gwiazdy wystąpiły nawet razem na ściance, jednak para szybko stwierdziła, że do siebie nie pasują. Niedługo potem aktorka zaczęła spotykać się z koszykarzem, Krzysztofem Białkowskim. W 2015 roku na świat przyszedł syn pary - Borys. Gwiazdy wciąż są razem! 

Zobacz także: Znamy nowego uczestnika "Twoja twarz brzmi znajomo"! Julia Wieniawa ma komu kibicować

Zanim Baron zakochał się w 21-letniej Julce Wieniawie spotykał się z Katarzyną Grabowską, Patrycją Kazadi, Czariną Russe, a media łączyły go nawet z Edytą Górniak! Co Aleksandra myśli o Aleksandrze i jego nowym związku?

Bardzo przepraszam, ale odgrzebywanie historii bez wartości archeologicznej nie ma sensu. I mnie, szczerze mówiąc, nie interesuje. Bardzo tę dwójkę szanuję i przez ten szacunek, nie mam zamiaru wypowiadać się za ich plecami na ich temat - skomentowała dla Jastrząbpost.

Zapytana, o to czy kibicuje Julce Wieniawie i Alkowi Baronowi, Ola odpowiedziała krótko: Oczywiście. 

Trzeba przyznać, że Ola ma wielką klasę! Jak widać można elegancko wypowiadać się o byłych partnerach i nie prać publicznie brudów. 

Przypominamy, że związekz Alkiem to drugi poważny związek Julii Wieniawy. Aktorka wcześniej przez blisko 2 lata spotykała się z Antkiem Królikowskim, który teraz spotyka się z piękną Kasią, która nie chce żyć w błysku fleszy. Czy wszystkie te relacje przetrwają? 

Ola Szwed od 2013 roku nie jest z Baronem 

Ola Szwed, Aleksandra Szwed myśli
Eastnews

Baron i Julka spotykają się od początku 2019 roku

Baron o wakacjach z Julią Wieniawą

 

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33