Antoni Królikowski pozuje z nową partnerką
East News

Zrobili to pierwszy raz! Królikowski z dziewczyną na imprezie pozują do wspólnych zdjęć

Antoni Królikowski pozuje z nową partnerką
East News

Antoni Królikowski i jego nowa partnerka już nie ukrywają swojej miłości! Zakochani kilka razy pojawiali się razem na oficjalnych imprezach, ale dopiero teraz, pierwszy raz zdecydowali się na wspólne pozowanie przed fotoreporterami! Do tej pory Kasia unikała takich sytuacji i nie była zachwycona, kiedy widziała obiektyw aparatu skierowany w jej stronę.

Antoni Królikowski kilka tygodni temu w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" przyznał, że jego nowa partnerka nie jest osobą publiczną, dlatego choć przychodzi z nim na imprezy, to nie pozują razem na ściance. 

Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną i staram się dbać o to, żeby czuła się dobrze w moim towarzystwie. Ona też rozumie, że ja wykonuje taki zawód jaki wykonuje, więc przychodzi ze mną np. na imprezę otwarciową OFF Camery, ale nie staje ze mną na ściance, tylko ze mną przychodzi- jakiś czas temu mówił Antoni Królikowski. 

Teraz to się zmieniło! Spójrzcie na najnowsze zdjęcia Antka i Kasi! 

Antoni Królikowski na imprezie z dziewczyną

Antoni Królikowski razem z Kasią pojawili się ostatnio na otwarciu nowego baru nad Wisłą. Zakochani po raz pierwszy nie unikali wspólnych zdjęć i razem pozowali przed fotoreporterami! Partnerka aktora wyglądała naprawdę świetnie! 

Spójrzcie na najnowsze zdjęcia Antoniego Królikowskiego i Kasi. Widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi! Przypominamy, że nowy związek aktora trwa zaledwie kilka miesięcy. Antoni Królikowski związał się z Kasią jakiś czas po rozstaniu z Julią Wieniawą- była para rozstała się pod koniec ubiegłego roku. 

Zobacz także: Antoni Królikowski przyłapany z dziewczyną na randce! Kupił jej piękny bukiet kwiatów i nie może oderwać od niej wzroku

Antoni Królikowski z Kasią na imprezie. 

Antoni Królikowski pozuje z nową partnerką
East News

Do tej pory partnerka aktora unikała zdjęć na oficjalnych imprezach.

Antoni Królikowski z nową dziewczyną na gali OFF Camera
East News

 

Więcej na temat Antoni Królikowski
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48