Ola Krysiak pokazała chłopaka

Najmniej lubiana Top Model wcisnęła chłopaka do programu. Przystojny?

Ola Krysiak pokazała chłopaka

Dziewczyny z trzeciej edycji "Top Model. Zostań modelką" świetnie odnalazły się nie tylko w modelingu, ale również w show-biznesie, próbując różnych zajęć. Spora część z nich może pochwalić się sesjami zdjęciowymi dla dużych magazynów, kampaniami i pokazami dla dużych domów mody. Inne - jak np. Marcela Leszczak ma na koncie również rolę w serialu oraz nagrany singiel. Przypomnijmy: Marcela Leszczak porzuca modeling. Teraz będzie aktorką

Jedną z dziewczyn, która do tej pory była w cieniu swoich koleżanek jest Aleksandra Krysiak. Ola w ubiegłym roku podpisała kontrakt z prestiżową agencją D'Vision. Teraz podobna szansa stanęła przed jej chłopakiem, Kubą. Model zdecydował się skorzystać ze zmian w regulaminie programu i wziął udział w castingu. Towarzyszyła mu piękna partnerka, która wyznała, że nie było to dla niego łatwe zadanie pojawić się na castingu. Przypomnijmy, że ona sama w programie zyskała przydomek najmniej lubianej, a z walki o finał odpadła przez złamanie regulaminu. Przypomnijmy: Rubik wyrzuciła Krysiak z programu. Czym jej podpadła?
 

Widzę po nim, że zawsze jest taką osobą odważną, pewną siebie. Dzisiaj niekoniecznie - stres go trochę zjada. - zdradziła Ola. 
 

Myślicie, że chłopak ma szansę wygrać show?

Zobacz: Uczestniczka "Top Model" pokazała... partnerkę 

 


Aleksandra Krysiak w Top Model:

Ola Krysiak w pięknej sesji zdjęciowej:

Więcej na temat Top Model Aleksandra Krysiak
Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11