Ola Kisio wraca na salony! Po urodzeniu dziecka młoda aktorka szybko wróciła do formy, zaczęła dużo ćwiczyć, zmieniła dietę i schudła kilkanaście kilogramów. Taka zmiana dała jej rolę w filmie "Kobiety bez wstydu". A jak Kisio wspomina swoją pierwszą rolę jako "dziewczynę przy barze"?

"Chłopaki nie płaczą"... To była moja pierwsza rola, zagrana zupełnie przypadkiem. (...) Wpadłam na plan i po 15 minutach usłyszałam pytanie, czy chcę zagrać - opowiedziała Ola Kisio, jak wyglądał jej angaż w film "Chłopaki nie płaczą".

Pamiętacie pierwszą rolę Oli Kisio? Bo o kultowy film "Chłopaki nie płaczą" na pewno pytać nie musimy! ;)

Zobacz też: Na Językach. Ola Kisio pierwszy raz po ciąży. Zdradziła jak wraca do formy

Zobacz także:

Ola Kisio opowiedziała o swojej pierwszej roli.

imgScq5fj-6bbda24
ONS

Jak dostała rolę w "Chłopaki nie płaczą"?

imgs3k0Xz-7f9328e
ONS