Małgorzata Rozenek ścięła włosy

Ojciec Małgorzaty Rozenek skomentował ciążę swojej córki! Padło też kila słów o Radosławie...

Małgorzata Rozenek ścięła włosy

Stanisław Kostrzewski skomentował ciążę swojej córki! Jakim ojcem, według niego, będzie Radosław Majdan! Ukochany tata Małgorzaty Rozenek w rozmowie z mediami odniósł się do radosnych wiadomości, które w minioną niedzielę zelektryzowały wszystkie media. Zaledwie kilka dni temu magazyn "Party" poinformował, że gwiazda TVN już wkrótce zostanie mamą. Małgosia i Radek szybko potwierdzili informacje na swó temat i przyznali, że spodziewają się dziecka. Teraz ich szczęście skomentował Stanisław Kostrzewski, ojciec Małgorzaty Rozenek.

Ojciec Małgosi Rozenek szczerze o ciąży córki

Stanisław Kostrzewski w rozmowie z Faktem nie ukrywa swojego szczęścia. Ojciec Małgorzaty Rozenek przyznał, że wiadomość o ciąży córki to najpiękniejszy świąteczny prezent. Stanisław Kostrzewski zdradził przy okazji, że całą rodzinę czeka wyjątkowa Wigilia. 

 To na pewno będzie główny temat rozmów podczas Wigilii, którą jak co roku spędzimy razem - przyznał w rozmowie z Faktem. 

Stanisław Kostrzewski zdradził również, jakim ojcem-według niego- będzie Radosław Majdan! 

Wiem, że Radek będzie świetnym ojcem. Udowodnił to nie raz, opiekując się Stasiem i Tadziem. Bardzo marzył o tej roli i wkrótce się to spełni. Coś niesamowitego! - ocenił w rozmowie z dziennikiem. 

Przypominamy, że Małgorzata Rozenek jest już w czwartym miesiącu ciąży. Okazuje się również, że gwiazda poznała już płeć swojego dziecka - Małgosia i Radosław będą mieli syna!

Zobacz także: Radosław Majdan szczerze o ciąży Małgosi: "Cały czas dmuchamy na zimne. Trzymajcie za nas kciuki"

Tata Małgosi Rozenek skomentował jej ciążę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan za kilka miesięcy zostaną rodzicami.

Małgorzata Rozenek o samopoczuciu w ciąży

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13